یو پی اس apc و شارژ کردن آن به چه شکل است :

یو پی اس apc و راهنمای

یو پی اس apc و شارژ کردن آن :

یو پی اس apc و شارژ نمودن آن بایستی توسط باتری هایی که متناسب با توان آنها است صورت پذیرد. در اینجا درباره آن سخن خواهیم گفت. یو پی اس apc به عنوان اولین قدرت برق و الکتریک شناخته شده است که یک شرکت آمریکایی می باشد.

تولید کننده برق اضطراری و رک جهت مراکز داده. و همینطور سیستم های خنک کننده جهت دیتا سنتر و تولید باتری می باشد. این شرکت توسط سه فرد که از دانشگاه ماساچوست. در رشته الکترونیک فارق شده بوند تاسیس گردیده است.

یو پی اس apc و شارژ

ups چیست:

یو پی اس منبع تغذیه بی وقفه می باشد که تامین نیروی برق در هنگام قطع برق را بر عهده دارد. این دستگاه بین برق و دستگاه مصرف کننده قرا می گیرد. علاوه بر تامین کردن برق سبب ایجاد ثبات و تنظیم برق شبکه نیز می شود. همینطور از ایجاد نویز و نوسانات برق نیز جلوگیری می نماید. برق مورد نیاز تجهیزات حساس مانند سرورها و کامپیوترها را تامین می نماید. و از اختلالات در این ها جلوگیری می کند. موردی که بسیار حائز اهمیت می باشد این است. که بایستی اطمینان کامل از پیکربندی شبکه، و برق موجود در مسیر داده ها و رایانه ها و سرورها حاصل گردد.

یو پی اس APC و نحوه فعالیت

در زمان ایجاد نوسانات برقی یو پی اس سبب جلوگیری از اختلال و آسیب دیدن سیستم های الکترونیکی می گردد. و از تغییرات ولتاژی و قطعی برق حفاظت می نماید. تهیه یک منبع بی وقفه از انرژی برای تجهیزات که از آنها حفاظت می نماید. از وظایف اصلی یو پی اس است. انجام تست خودکار نیز در اولین اتصال یو پی اس به تجهیزات جهت اطمینان از عملکرد آن انجام می پذیرد. پس از آن نیز در زمان های مشخصی این تست صورت می گیرد.

یو پی اس APC و نحوه فعالیت

عملکرد یو پی اس :

این اتفاق ممکن است ایجاد شود. که با قطع جریان برق از سیستم کامپیوتر شما اطلاعاتی مهم پاک شود و کل زحمات شما به باد برود.  با استفاده از یو پی اس شما این فرصت را دارید که با قطعی برق انرژی لازم جهت روشن ماندن تجهیزات خود را داشته باشید. تا در وقت و هزینه تان صرفه جویی گردد.

یو پی اس apc و نحوه

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و  APC  و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights