یو پی اس APC و سرویس و نگهداری آن چگونه است :

یو پی اس APC و سرویس و نگهداری آن

یو پی اس APC و سرویس و نگهداری آن :

یو پی اس APC و سرویس و نگهداری آن فرآیندی است. که توسط افراد متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر یو پی اس انجام می پذیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با متخصصان حرفه ای خود همواره در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس به شما عزیزان خدماتی کامل را ارائه می دهد.

سرویس و نگهداری یو پی اس APC :

اولین نقطه حفظ و دفاع در برابر تغییرات و نوسانات ولتاژ و برق و … سیستم یو پی اس می باشد.برای اینکه دستگاه های IT بدون هرگونه مشکلی به کارکرد خود ادامه دهند. و ایمنی آن رعایت گردد نیاز به برق مستقیم و بدون قطعی دارد از این رو اتاق های سرور و شبکه های کامپیوتری برای تعمیر کردن یو پی اس امکان توقف کار را ندارند پس قبل از اینکه خرابی در سیستم یو پی اس APC شکل گیرد. بایستی به شکلی دوره ای سرویس یو پی اس و بازدید یو پی اس ها و اطمینان از سالم بودن آنها صورت پذیرد.

یو پی اس APC و سرویس و نگهداری آن یو پی اس APCمدل Smart-UPS SRT 96V 3kVA

خرابی یو پی اس ها:

عدم نگهداری صحیح از سیستم یو پی اس ها عامل اصلی خرابی UPS می باشد. بسیاری از خرابی ها در یو پی اس قابل پیشگیری می باشند. اما به هر حال امکان کنترل تمامی عوامل مخرب در قسمت برق اضطراری شبکه های کامپیوتری نخواهیم بود. که با پیشگیری از وقوع این خرابی ها تا حدامکان می توان مانع از این خرابی ها تا حدامکان گردید.

نگهداری یو پی اس:

1- ایمنی را رعایت نمایید:

در هنگام استفاده از هر وسیله ای که با برق الکتریکی در در ارتباط است. بهترین کار رعایت ایمنی در هنگام کار با آن سیستم است. توجه به جزییات خاص و دستورالعمل های استاندارد ایمنی سبب می گردد. میزان خطر بسیار کاهش یابد اگر درباره چگونگی نگهداری از یو پی اس اطلاعات کاملی ندارید حتما از متخصص مربوطه کمک بگیرید.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

2-سرویس به موقع و جلوگیری از خرابی یو پی اس:

با توجه به هزینه های خرابی یو پی اس که بسیار زیاد و غیر قابل پیش بینی می باشد. سرویس دوره ای و منظم یو پی اس ها موجب می گردد از این خرابی ها پیشگیری به عمل آید. معمولا این سرویس ها به صورت شش ماهه و یا یکساله شکل می پذیرد و با ثبت اطلاعات بر روی برگه و یا به شکل الکترونیکی سبب بهبود کارایی سیستم UPS می گردد.

تعمیر یو پی اس APC

3- نگهداری سوابق یو پی اس :

علاوه بر اینکه بایستی سرویس و نگهداری یو پی اس ها به شکلی دوره ای انجام پذیرد. تمامی سوابق مربوط به تعمیر و سرویس یو پی اس و نظافت و اطلاعات مربوط به قطعات آن بایستی نگهداری گردد تا در صورت نیاز به آن اطلاعات در هنگام سرویس دوره ای بعدی به راحتی بتوان مشکل را رفع کرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان با نیروهای متخصصی که در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس APC دارد همواره در این مورد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights