یو پی اس apc و خصوصیات فنی آن شامل چه مواردی است :

یو پی اس apc و خصوصیات فنی آن :

یو پی اس apc و خصوصیات فنی که دارد. در این مقاله بررسی می گردد.شرکت یو پی اس apc از جمله مهمترین و بزرگترین تولید کننده ها در زمینه برق یو پی اس و رک های هوشمند جهت مراکز داده و همینطور تجهیزات خنک کننده برای دیتا سنترها می باشد. در سال 1981 این شرکت توسط سه کارشناس که در رشته برق و الکترونیک از دانشگاه ماساچوست فارق شده بودند تاسیس گردید.

ups چیست :

یو پی اس یا همان منبع تغذیه بی وقفه وسیله ای است که در زمان قطعی برق انرژی مورد نیاز وسایل الکتریکی را تامین می نماید و از ایجاد اعوجاج و نویز و تغییرات نوسانی جلوگیری می نماید. یو پی اس در کاربری و مکان های مختلفی مانند مراکز داده و اتاق های سرور و سیستم های اداری و حتی در سیستم های خانگی استفاده می شود.

یو پی اس apc و کابل شبکه

طراحی یو پی اس :

جهت جلوگیری از تغییرات ولتاژی و آسیب به وسایل الکترونیکی از یو پی اس استفاده می شود. با توجه به نوع باتری و کاربرد و ظرفیتی که دارند. یو پی اس ها در اندازه های متفاوت تولید می گردند. با افزایش تعداد باتری ها برق مصرفی دستگاه ها نیز برای طولانی مدت تامین می شود. یو پی اس های بزرگتر دارای توان بیشتر و کیفیت برق خروجی بالاتری هستند. پیکربندی یو پی اس ها اصولا تکفاز و یا سه فاز می باشد. و بوسیله باتری ها تغذیه می گردند. ظاهر یو پی اس به مانند یک کیس یا محفظه ای کوچک است که در کنار سیستم ها قرار می گیرند. و در تاسیسات و یا صنایع در ابعاد و ظرفیت های مگاواتی هستند.

یو پی اس apc و خصوصیات فنی

مشخصه های فنی یو پی اس :

یو پی اس یک سیستم قدرت متوالی است. زمان استفاده از برق یو پی اس کوتاه است. برای روشن کردن و شروع دوباره سیستم ها و یا جهت ممانعت از حاموشی تجهیزات بسیار مناسب می باشد.

هدف همه یو پی اس ها ذخیره کردن انرژی الکتریکی و تامین کردن برق می باشد. یو پی اس با باتری به منبع برق اتصال می یابد و انرژی مورد نیاز را جذب می نماید و در انتها برای انتقال به خروجی بار دریافتی را اصلاح می نماید. اکثر یو پی اس ها ظرفیت کمتر از 1 کیلو ولت آمپر را دارند. هزینه یو پی اس های اینتراکتیو نسبت به سایر مدل ها کمتر است.

یو پی اس apc و جایی

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights