یو پی اس apc و اهمیتی که دارد :

apc یو پی اس و خرید

یو پی اس apc و اهمیتی که در مشاغل دارد :

یو پی اس apc و اهمیتی را که شامل می شود مواردی است که در اینجا به صورت اختصاری به بررسی آن می پردازیم. apc ups از برندهایی از یو پی اس است که حدود چهل سال به عنوان استاندارد صنعتی جهت زیرساخت های حفاظت از برق به شکلی قابل اعتماد شناسایی شده است. ای پی سی یو پی اس یک پیشرو در صنعت خود را ثابت کرده است. این یو پی اس به شکلی قابل اعتماد اتصال و دسترسی را ارائه می دهند و به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات تولید گشته است.

 

یو پی اس apc و اهمیتی

تاریخچه تولید apc:

تولید apc  بوسیله شرکت اشنایدر الکتریک که به تولید منابع تغذیه بی وقفه و محصولات دیتاسنترها و وسایل و تجهیزات الکترونیکی می پردازد. اشنایدر الکتریک در سال 2007 اقدام به خرید ای پی سی کرد و آن را با mge ups ترکیب نمود. تا سبب تشکیل واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی برای اشنایدر گردد. درآمد 3.5 میلیارد دلاری و 12000 کارمند استخدام شده توسط این شرکت سبب شد از بزرگترین شرکت های سهامی عام در ایالات متحده گردد. apc در سال 2011 به یک برند محصول به تنهایی توسط اشنایدر الکتریک تبدیل شد. در حالی که این شرکت به عنوان واحد تجاری it تغییر نام داد.

کاربرد یو پی اس apc :

امروزه در هر صنعتی در سراسر جهان برای فعال نگه داشتن قدرت خود نیاز به یو پی اس ای پی سی دارند. که راه حل های منبع تغذیه بی وقفه ضمانت می کند که حداکثر زمان کار و در دسترس بودن وجود دارد. و برای اثبات عدم در معرض خطر بودن تجهیزات الکتریکی یو پی اس های apc ساخته شده اند.  هرروز دنیا از قدرت بیشتری استفاده می نماید. و مسئله ای مهمتر از این نبوده است که از زیر ساخت های شما پشتیبانی گردد. اتصال وسایل و تجهیزات الکتریکی در خانه نیز به یو پی اس سبب می شود تا در زمان قطعی برق با محافظت کاملی که بوسیله apc ups ایجاد می شود. از عواملی که سبب از بین رفتن تاخیر و آسیب فایل می گردد جلوگیری می کند.

راه اندازی درست apc یو پی اس :

راه اندازی درست یک یو پی اس برای بهینه سازی عملکرد آنها بسیار مهم می باشد. در ذیل به بررسی این موارد مهم می پردازیم.

1-بررسی بار تجهیزات و نیازها :

بار مصرفی تجهیزات مختلف در سیستم را در ابتدا می بایست مشخص نمود. این اطلاعات سبب انتخاب یو پی اس مناسب می گردد و به شکلی دقیق برق مورد نیاز برای تجهیزات را تامین میکند.

2- انتخاب مدل مناسب :

مدل مناسب یو پی اس apc بایستی با توجه به نیازهای برقی و بار مصرفی تجهیزات انتخاب شود. با توجه به ظرفیت باتری و توان خروجی و ویژگی های مهم و پیشرفته دیگری این انتخاب صورت می گیرد.

3-راه اندازی و نصب درست :

یو پی اس ای پی سی می بایست توسط افرادی ماهر و با تجربه نصب و راه اندازی شود. اتصال صحیح به تجهیزات و برق و تنظیمات اولیه و فراگیری آموزش های مرتبط از جمله این مراحل است.

اهمیت مورد استفاده بودن apc:

برای تامین برق پایدار و به عنوان یک سیستم پشتیبان برای تجهیزات اساسی و مهم یو پی اس apc بسیار اهمیت دارد. برق پایدار و مورد نیاز توسط این سیستم به شکل خودکار در زمان قطعی برق و یا نوسانات ولتاژی برای تجهیزات تامین می گردد. از خطرات احتمالی ناشی از قطع برق یو پی اس جلوگیری می نماید و باعث ایجاد اطمینان از دسترسی به داده ها و تجهیزات مهم را حاصل می نماید.

 

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights