یو پی اس APC و انواع آن شامل چه مواردی می باشد :

یو پی اس APC و انواع آن :

یو پی اس APC و انواع آن شامل مواردی می باشد که در اینجا سعی بر توضیح و بررسی آن نهاده اییم.از جمله معروف ترین برندهای تولید کننده UPS شرکت ای پی سی می باشد. این برند در بین مشتریان و متقاضیان خود بیشترین محبوبیت را دارا می باشد.قدرت اول الکتریک و برق در جهان شرکت ای پی سی می باشد. این شرکت جزء بزرگترین صادر کننده ها در زمینه تولید UPS، باتری های یوپی اس، استابلایزرها و سیستم های خنک کننده جهت دیتاسنترها و رک های هوشمند که مناسب دیتاسنترها می باشد است.

یو پی اس APC و انواع

شرکت آروند آویژه پارسیان قادر به تامین و عرضه محصولات ای پی سی به ویژه UPSهای سری SYMMETRA LX،SMART-UPS ONLINE، اسمارت یو پی اس می باشد.دستگاه UPS سبب می گردد که زمانی که برق شهری قطع گردد بقیه دستگاه های متصله به آن دچار از کار افتادگی نشود و برق مورد نیاز تجهیزات متصله به UPS بوسیله انرژی ذخیره ای موجود در باتری ها تامین می گردد.

مدل های UPS ای پی سی :

این UPS در مدل های متفاوت و برندهای متنوعی وجود دارد.که شما عزیزان می توانید با مشاوره با متخصان ما مدل مورد نظر خود را تامین نمایید.انواع UPSهای ای پی سی شامل :GALAXY VM، EASY UPS3M،SYMMETRA PX . SMART UPS . SMART UPS SRT. SYMMETRA LX و GALAXY VS می باشد.

یو پی اس APC و انواع آن

خرید UPS های سری EASY UPS 3S:

UPS های سه فاز از سری ایزی یوپی اس ها به عنوان دسته بندی UPS های آنلاین می باشند.توان ها این مدل در 40KVA-15KVA-10KVA-30KVA در بازار موجود می باشند. این مدل جهت مشاغل و کاربردهای صنعتی بسیار متناسب می باشد.

خرید UPS SMART RT مدل آنلاین :

این مدل از توان 1KVA تا 20KVA را با قابلیت نصب در رک دارا می باشد.همراه باتری داخلی می باشد و امکان افزایش RUNTIME با افزودن باتری پک اورجینال به شکل PLUG AND PLAY و دارای نرم افزار مانیتورینگ و کارت SNMP می باشد.

یو پی اس APC و انواع آن

UPS سری SMART VT رسته سه فاز :

دارای ساختار ONLINE DOUBLE CONVERSION ورودی و خروجی سه فاز از توان 10 تا 40 را دارا می باشند. که قابلیت پارالل شدن 4 دستگاه را دارد.این مدل همچنین دارای ماژول باتری داخلی و افزودن باتری پک اکسترنال و ماژول SNMP و نرم افزار مانیتورینگ برای مدیریت یو پی اس می باشد.

یو پی اس APC و انواع آن

UPS ماژولار سری SYMMETRA PX :

دارای سه فاز ورودی و خروجی می باشد که از توان 16 تا 500KVA را داا می باشد.امکان پارالل کردن تا توان 2500 کاوا را دارا می باشد.جهت پشتیبانی مراکز داده مناسب است.باتری ها و پاور ماژول ها دارای قابلیت HOT SWAP هستند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری UPSها و تعمیرات آنها و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights