یو پی اس apc و استفاده از آن چه فوایدی دارد :

یو پی اس APC چگونه

یو پی اس apc و استفاده کردن از آن :

یو پی اس apc و استفاده از آن دارای فواید بسیاری است. چرا که این یو پی اس از معروف ترین ups های در حال حاضر است که افراد زیادی به آن اعتماد دارند واز آن استفاده می نمایند.شرکت APC UPS از جمله بزرگترین و پر آوازه ترین تولید کننده های یو پی اس یا سیستم برق اضطراری و همینطور باتری ها و رک های هوشمند جهت مراکز داده و دیتاسنترها و همینطور تجهیزات خنک کننده جهت مراکز داده می باشد.در سال 1981 در ماه سوم این شرکت به وسیله سه کارشناس که در رشته برق و الکترونیک از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند ایجاد گردید.

یو پی اس apc و استفاده

UPS چیست :

سوالی که اکثر افراد دارند این است که خود دستگاه یو پی اس چه وسیله ای است و دارای چه کاربردی است. منبع تغذیه بی وقفه یا UPS وسیله ای است که در هنگام قطعی برق بوسیله باتری پشتیبان برای تجهیزات الکتریکی که به آن اتصال دارند. برق و جریان الکتریکی را تهیه می نماید. هر UPS دارای چند باتری می باشد که این انرژی را برایش تامین می نماید.نوع باتری ها یا داخلی است یا خارجی.

یو پی اس apc و استفاده

که باتری داخلی درون دستگاه قرار می گیرد و باتری خارجی در کنارUPS و درون یک محفظه می باشد.یو پی اس نه تنها موجب تامین برق می گردد. بلکه در صورت وجود تغییرات ولتاژی و یا وجود نویز و… از تجهیزات حفاظت می نماید و باعث ایجاد وضعیت ثبات می گردد.

 

برای رایانه های خانگی یو پی اسی که استفاده می شود. در هنگام قطع برق جهت مدت زمان محدودی برق را تامین می کند که برای ذخیره کردن فایلی که فرد روی آن در حال کار است کافی می باشد.

انواع مدل های UPS:

  • -یو پی اس لاین اینتراکتیو
  • -یو پی اس آفلاین
  • -یو پی اس آنلاین
  • -یوپی اس استندبای

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم جانبی خدمات کاملی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights