یو پی اس-APC-تعمیریو پی اس چیست و چطور انجام می گیرد:

خاموشی یو پی اس APC

یو پی اس-APC-تعمیریو پی اس :

یو پی اس-APC-تعمیریو پی اس از جمله فرآیندهایی است که به تخصص نیاز دارد. در این مقاله درباره یو پی اس APC توضیحاتی را ارائه می دهیم:

یو پی اس چیست :

یو پی اس به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد که جهت جلوگیری از قطع برق بدون وقفه ایجاد می شود. به طور مثال در مکان هایی مثل بیمارستان ها و شرکت های بزرگ و مکان های ضروری جهت استفاده از برق بدون قطعی از یو پی اس استفاده می گردد.این UPS جهت نرمال سازی برق و جلوگیری از ایجاد وقفه در جریان برق و همچنین ایجاد آسیب به دستگاه ها جلوگیری به عمل می آورد.

یو پی اس-APC-تعمیریو پی اس

انواع UPS:

  • – مدل آنلاین
  • – مدل آفلاین
  • – مدل لاین اینتر اکتیو

یو پی اس آفلاین :

این یو پی اس به این شکل عمل می کند که زمانی فعال می شود. که برق دچار قطعی می گردد. و در این میان منبع تغذیه دستگاه مورد نظر از یو پی اس تغذیه می کند. و به کار خود ادامه می دهد. نوع یو پی اس آفلاین دارای کیفیت مطلوبی جهت توان خروجی نمی باشد. و به همین دلیل تولید آن بسیار کم شده است.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

یو پی اس آنلاین:

اگر علاوه بر تامین برق بی وقفه برای دستگاه خود دریافت توان خروجی متناسب است به شما توصیه می گردد. از یو پی اس آنلاین استفاده نمایید. در این مدل از یو پی اس ها شارژ باتری شکل می گیرد. و بخش اینورتر نیز فعال می شود و توان خروجی را به شما ارائه می دهد. با این مدل از یو پی اس ها حفاظت بیشتری از لحاظ ولتاژی ورودی از دستگاه صورت می پذیرد.

سرویس و نگهداری و بازدید یو پی اس APC

لاین اینتراکتیو:

اینورتر در این مدل از یو پی اس ها همواره روشن می باشد تا وقتی که ولتاژ ورودی در بازه ای معمولی می باشد به شارژ کردن باتری می پردازد وقتی ولتاژ از حد معمول خروج می یابد توان خروجی از باتری های منبع تغذیه تامین می گردد تا آسیبی به دستگاه وارد نگردد.

یو پی اس APC مدلSmart-UPSSRT192V5kVA

یو پی اس APC:

یکی از معروف ترین یو پی اس ها این برند می باشد. که محبوبیت بسیار ویژه ای دارد و بسیار کارآمد می باشد. و در مکانهایی که به یو پی اس بسیار با کیفیت نیازمندند توصیه می گردد. تعمیر و سرویس و بازدید از یو پی اس ها بایستی به صورت ماهانه شکل پذیرد تا از ایجاد آسیب به دستگاه ها جلوگیری به عمل آید. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن کادر فنی متخصص در زمینه سرویس و خدمات یو پی اس همواره در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد در صورت داشتن هر سوالی در زمینه UPS با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights