یو پی اس و ویژگی های آن شامل چه مواردی می باشد :

یو پی اس و ویژگی های آن

یو پی اس و ویژگی های آن شامل چیست :

یو پی اس و ویژگی های آن شامل مواردی است. که سبب بهبود عملکرد آن ها می گردد با ما همراه باشید.اگر به شکل ناگهانی قطعی برق رخ دهد در امور و فعالیت های صنعتی و تجاری سبب ایجاد اختلال می شود.بسیاری از شرکت ها و مکان هایی که با قطعی برق مواجه می گردند. در سیستم های الکترونیکی خود دچار مشکلات بسیاری می گردند. و خسارات بسیاری را متحمل می شوند. تغییرات ولتاژ مانند کاهش لحظه ای آن و یا افت ولتاژ و حتی افزایش لحظه ای ن سبب اثرات مخرب و منفی در دستگاه های الکترونیکی مانند سیستم های کامپیوتری می گردند.

یو پی اس و ویژگی های آن

ups چیست :

دستگاهی که در زمان قطعی برق به شکل بدون وقفه شروع به پشتیبانی از تجهیزات برقی می نماید یو پی اس نام دارد. نام دیگر آن منبع تغذیه بدون وقفه می باشد.که بایستی جریان الکتریکی را برای تجهیزات الکتریکی تهیه می کند.چندین باتری در هر دستگاه ups وجود دارد. که انرژی مورد نیاز تجهیزاتی که به یو پی اس اتصال دارند. را تهیه می نماید.نوع این باتری ها یا اینترنال است. که داخل دستگاه ups قرار می گیرد و یا باتری اکسترنال می باشد که در خارج دستگاه و درون محفظه قرار گرفته می شود.

یو پی اس و ویژگی های آن

 

ups نه تنها سبب تامین برق مو نیاز تجهیزات به شکل بدون وقفه می گردد بلکه از تغییرات ولتاژی و تغییرات فرکانس و نویز وسایل متصله را حفاظت می نماید.با توجه به شارژ جمع شده در باتری یو پی اس ها توان آنها با یکدیگر متفاوت است. و مدل های متفاوت ups دارای توانایی متفاوتی در تامین برق هستند.

ماژول های ups

به طور مثال جهت رایانه های شخصی از یو پی اسی استفاده می گردد. که هنگامی که برق قطع شده است طی مدت زمان کوتاهی برای ذخیره ی فایل باز شده برق را تامین می نماید. تا کاربر قادر به ذخیره آنها باشد.

یو پی اس و ویژگی های آن

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیرات آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره ای خاص با ما تماس حاصل نمایید. تا از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights