یو پی اس هووآوی و کف کاذب اتاق سرور چه ویژگی دارد :

یو پی اس huawei و تعریف

یو پی اس هووآوی و کف کاذب اتاق سرور :

یو پی اس هووآوی و کف کاذب در اتاق سرور ویژگی هایی دارد که به بررسی آن می پردازیم. در ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ict و همچنین تولید ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی از پیشگامان این زمینه است. با دادن راه حل های مدیریتی یکپارچه در زمینه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری و فناوری اطلاعات این شرکت به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها متعهد گردیده است تا دنیایی به شکل متصل و هوشمند ایجاد نماید. از محصولات تولیدی در هووآوی یو پی اس و باتری یو پی اس است.

یو پی اس هووآوی و کف

در مورد شرکت huawei:

در سال 1987 شرکت هووآوی ایجاد گردید این شرکت به طور خصوصی به فعالیت پرداخته است. بیشتر از 180000 نفر به استخدام آن درآمدند و این عدد بیانگر بزرگ بودن آن در زمینه تولید کردن یو پی اس است. در بیشتر از 170 کشور هووآوی به فعالیت می پردازد.

ویژگی huawei ups:

نوآوری بر نیازهای مشتری از جمله تمرکزات این شرکت است. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می نماید. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی فعالیت دارد. با استفاده از امکانات و تجهیزات بسیاری این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. این یو پی اس ها با روش های بسیار پیشرفته ای تولید می گردد که بسیار قابل اعتماد و با کیفیت است.

 

یو پی اس هووآوی و شرح

کف کاذب :

به سیستم اجرایی منحصر به فرد و پرکاربرد که از قسمت های مختلفی تشکیل یافته است کف کاذب می گویند. بخش های آن شامل پانل رویی و میل رابط و کلاهک و استرینگر و کفشک و ایجاد کننده ارتفاع می باشد. این محصول روی زمین نصب می گردد. و سبب ایجاد ارتفاع در کف آن ناحیه می شود. با ایجاد این سازه برای عبور تاسیساتی مثل سیم های برق و کابل و لوله های اب فضایی خالی ایجاد می شود. در نقاطی مانند اتاق سرورها این محصولات نصب می شوند تا سیم ها و وسایل برقی دیگری که در آن وجود دارد مورد استفاده نمایند.

استفاده از کف کاذب در data center:

دیتاسنترها و اتاق سرورها نقاط بسیار با اهمیتی هستند. به دلیل اینکه اطلاعات و داده ها و سرورها در آنجا قرار دارند. از دلایلی که دیتاسنترها بایستی بر اساس استانداردها ایجاد شوند همین موارد می باشد. اجرا و نصب کردن کف کاذب از موارد مهمی است که در این مراکز صورت می گیرد. قبل از انجام این کار بایستی این مکان ها به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد و کف کاذبی متناسب انتخاب شود. قبل از اجرای این عملیات مواردی مانند طراحی کردن و آماده سازی محیط و انتخاب نمودن آن کف کاذب بایستی صورت پذیرد.

مزیت های کف کاذب در اتاق سرور :

-دسترسی داشتن آسان و بسیار سریع :

کابل های زیادی نقاط دیتاسنتری وجود دارد. در صورت ایجاد مشکل برای این کابل ها و نیاز به کم کردن و افزودن میزان این کابل ها نیاز به دسترسی بی وقفه به این تاسیسات است. کف کاذب قابلیت برداشته شدن به آسانی را دارد و سبب دسترسی به این موارد می گردد.

-جریان هوا :

سرورها و سیستم های موجود گرما و انرژی زیادی را تولید می کنند. گرما باعث ایجاد آسیب به کابل ها و موارد دیگر می شود. گردش هوا توسط کف کاذب بین 25 تا 65 درصد صورت می پذیرد و سبب ایجاد اطمینان برای داشتن دمای مناسب برای رک ها و سرورها می شود.

-تغییر پذیری :

امکان عوض کردن چیدمان در بسیاری نقاط سیستمی و server ها وجود دارد. و یا ممکن است لوازم جدیدی جایگزین قبلی ها می شوند. کف کاذب سبب فراهم کردن شرایط برای ایجاد تغییرات چیدمانی می شود. ساختار کابل کشی با برداشتن پنل ها نیز قابل تغییر چینش است.

 

یو پی اس و موارد

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights