یو پی اس هووآوی و طریقه نصب کردن آن :

هووآوی یو پی اس و بررسی

یو پی اس هووآوی و طریقه نصب آن :

یو پی اس هووآوی و طریقه نصب کردن آن به شکلی است که بایستی توسط افراد حرفه ای صورت پذیرد. شرکت هووآوی ارائه دهنده راه حل های ict جهانی می باشد. با مشتری مداری و شراکت قدرتمند در طول شبکه های کاربر تمام قابلیت ها و نقاط قوت و سرمایه گذاری مصرف کننده و زمینه محاسبات ابری را ایجاد کرده است. به وسیله راه حل های رقابتی ict و خدماتی هووآوی بیشترین مصرف کنندگان و سرمایه گذاران مخابراتی و بیشترین مقادیر کاربان و خدماتی را ایجاد کرده است. تولیدات و راه حل های این شرکت در بیش از 170 کشور گسترش خواهد یافت و در اختیار بیش از یک سوم مردم زمین قرار می گیرد. در حوزه سرمایه گذاری برای رسیدن به بیشترین میزان مشتری مداری و محوریت نقش خریدار با اعمال قابلیت های قوی تحقیق و توسعه و تحقق و تخصص فنی کامل به این مهم دست یافته است.

یو پی اس هووآوی و طریقه

ups چیست :

یو پی اس دستگاهی برای تولید بی وقفه انرژی می باشد. یو پی اس بین دستگاه مصرف کننده و برق شهر قرار می گیرد تا از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه ممانعت به عمل آورد. استفاده کردن از یو پی اس باعث از بین رفتن نگرانی های مصرف کننده در برابر مشکلات برق شهر و قطعی آن شده است. واحد اندازه گیری یو پی اس توان یا va می باشد. قدرت اینورتر هرچه بیشتر باشد توان و قدرت یو پی اس نیز بیشتر است. هرچه باتری های بکار رفته نیز در یو پی اس دارای ظرفیت بالاتری باشند مدت زمان برق دهی آنها نیز در زمان قطع برق شهر بیشتر خواهد بود.

نکات مهم نصب یو پی اس هووآوی :

  • -حفظ فاصله 100 متریبا دستگاه از دیوار در زمان نصب بسیار مهم است.
  • -در حداقل میزان گرد و غبار باتری یو پی اس باید قرار گیرد.
  • -در صورتی که فن و تهویه در محل نصب یو پی اس باشد به عمر دستگاه اضافه می گردد.
  • -دمای مکان مورد نظر برای نصب بایستی بین 10 تا 40 درجه باشد.
  • -سیم کشی دستگاه های مصرفی باید توسط افراد حرفه ای و فنی و به شکلی جداگانه برای هر یو پی اس انجام بگیرد.
  • -در دمای پایین کاهش ظرفیت یو پی اس سبب شوک الکترونیکی و خنثی شدن می شود.
  • -در فاصله زمانی 6 ماه یکبار باتری های غیر مستقیم یو پی اس را شارژ کنید تا سبب اتصال دستگاه به منبع تغذیه گردد.
  • -از اتصال وسایلی مانند پرینتر لیزری و کولر گازی و مهتابی و … با مصرف بالا به خروجی یو پی اس خودداری نمایید.

مشخصات کلی یو پی اس :

یو پی اس سیستم قدرت پیوسته است. مدت زمان استفاده از ظرفیت برق ذخیره شده یو پی اس ها عموما کوتاه می باشد. برای راه اندازی مجدد سیستم های آماده به کار و یا جلوگیری از خاموشی ناگهانی تجهیزات استفاده از یو پی اس گزینه بسیار مناسب و خوبی است. روش کار در انواع مختلف یو پی اس متفاوت است. اما هدف همه آنها ذخیره نمودن انرژی الکتریکی و تامین کردن آن در زمان نیازی است.

ups کاربردی بوسیله باتری به برق ورودی اتصال می یابد. انرژی لازمه را جذب می کند. و در انتها بار دریافتی را جهت انتقال به خروجی اصلاح می نماید. میزان مصرف برق در مورد یو پی اس ها بر حسب ولت آمپر یا کاوا kva محاسبه می شود. اکثر یو پی اس های با ظرفیت کمتر از یک کیلو ولت آمپر از انواع یو پی اس های اینتراکتیو و آماده به کار هستند.که دارای هزینه کمتری نسبت به بقیه انواع آن هستند.

طراحی ups :

تولید یو پی اس ها در طراحی های متفاوتی صورت می گیرد. رایج ترین نوع آنها طرح رکمونت یا قفسه و ایستاده یا کابینتی می باشد. که با عنوان مدل برج نیز شناخته می گردد. در مدل ایستاده به شکل عمودی یو پی اس ها روی هر سطحی یا زمین قرار می گیرند. معمولا در ایستگاه های کامپیوتری و اتاق های سروری از این مدل استفاده می شود.

 

مدل دیگر یو پی اس حالت قفسه ای نصب می شوند. نام دیگر آن یو پی اس رک است. در قفسه هایی با ابعاد استاندارد نصب می گردد. معمولا در سرورها و برنامه های کاربردی شبکه از این نوع استفاده می شود. بعضی از مدل هایی که برای یو پی اس های قفسه ای انتخاب می شود دارای رابط کاربردی هستند که امکان چرخش 90 درجه دارند. و امکان استفاده به شکل عمودی و یا قفسه ای را نیز دارا می باشند.

وظایف یو پی اس huawei :

-تنظیم و اصلاح یا افزایش و کاهش ولتاژهای ورودی و خروجی برای تامین یک ولتاژی متناسب برای دستگاه
-برق لازم برای تجهیزات را با کیفیت مطلوب تامین کردن

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از انواع یو پی اس های هووآوی و apc و mge دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. این شرکت دارای سابقه کار با شرکت اشنایدر الکتریک نیز می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights