یو پی اس هووآوی و تعمیر برد الکترونیکی آن چگونه است :

یو پی اس huawei و کارایی

یو پی اس هووآوی و تعمیر برد الکترونیکی :

یو پی اس هووآوی و تعمیر برد الکترونیکی آن امری بسیار مهم است. شرکت هووآوی از جمله پیشگامان ارائه زیرساخت ابزارهای هوشمند و فناوری اطلاعات و ارتباطات ict می باشد. که با دادن راه حل های یکپارچه در فناوری اطلاعات و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری و شبکه های مخابراتی تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها داده است. تا دنیایی متصل و هوشمند ایجاد نماید. یو پی اس و باتری یو پی اس از محصولات تولیدی این شرکت است.

یو پی اس هووآوی و تعمیر

درمورد شرکت huawei:

در سال 1987 این شرکت الکترونیکی تاسیس گردید. و شرکتی خصوصی محسوب می شد. بیشتر از 180000 نفر به استخدام این شرکت در آمدند که این عدد بیانگر میزان بزرگی آن است. که در زمینه یو پی اس و تولید آن فعالیت دارد. در بیش از 170 کشور هووآوی در دنیا به فعالیت می پردازد.

تحقیق و توسعه :

نوآوری بر نیازهای مشتری از تمرکزهای شرکت هووآوی است. سرمایه گذاری در تحقیقات پایه ای از حرکت های مثبت آن می باشد. این شرکت بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز متمرکز است. که موجب سوق جهان رو به جلو می گردد. توسعه دهندگان هووآوی بر لبه های دنیای علم و تکنولوژی قدم می گذارند. و با استفاده از امکانات موجود به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با استفاده از پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های huawei تولید می گردند. که کیفیت و اطمینانی صد در صدی را ایجاد می کنند.

یو پی اس هووآوی و شرح

ویژگی های huawei ups:

1-مورد اعتماد بودن :

-جهت استفاده از سیستم در قدرت های بالا دارای سیستم پشتیبانی بسیار هوشمند و فعال است.
-در شرایط دشوار و سخت قدرت کنترل خوبی دارد.
-هنگام حوادث محیطی از تست های انجام شده به خوبی عبور کرده
-دارا بودن اجزای کلیدی با بهترین مواد به کار رفته در آن
-در زمان وقایع پیش بینی نشده دارای سیستم خودکار به صدا در آمدن زنگ خطر است.

2-عملکرد کارآمد :

-داشتن الگوریتم بسیار دقیق و توپولوژی بهینه سازی در طیف بزرگی از یو پی اس ها قدرت و کیفیت هووآوی با راندمانی بالا بسیار قابل توجه است.
-اتلاف کردن گرما و انرژِی در شرایط غیرعادی نیز حتی وجود ندارد. به این شکل که سبب کاهش هزینه های عملیاتی علاوه بر افزایش عمر باتری ها می شود.
-در زمان آنلاینی دارای راندمان بالا تا 96 درصد است.
-داشتن راندمان بالا در نرخ بار کم سبب می شود تا در شرایط ناپایدار و بد کاهش قدرت توسط هووآوی کنترل گردد.
-جهت داشتن عملکردی بهتر پیکربندی موازی دارا هستند.

یو پی اس APC و موارد

3- راحتی و آسودگی :

-نصب یو پی اس هووآوی به دلیل طراحی ماژول به راحتی است.
-استاندارد بودن
-نگهداری و تعمیری ساده
-راحتی در اتصال به سیستم های موازی بیشتر

برد الکترونیکی یو پی اس :

از اصلی ترین بخش های یک یو پی اس برد محسوب می شود. نصب و نگهداری و تعمیرات آن بسیار مهم می باشد. همه وسایل برقی که روزانه استفاده می شوند دارای برد هوشمندی می باشند. که وظیفه اصلی فعالیت آن را عهده دارد. رایانه تلویزیون و گوشی و تبلت و … همگی دارای بردی هوشمند هستند. اگر آسیبی به این قسمت وارد شود تا قبل از بازسازی و تعمیر آن عملا بدون کارایی می باشد. اگر برد یو پی اس آسیب ببیند امکان تثبیت برق دیگر ممکن نیست چرا که برد قسمت پشتیبان یک ups حساب می شود.

تعمیرات برد الکترونیکی :

برای تعمیرات برد نقشه خوانی مدارها بایستی صورت پذیرد که توسط افراد متخصص انجام می پذیرد. انجام این تعمیرات امری بسیار دقیق و مهم است و باید توسط افراد حرفه ای صورت پذیرد چرا که در صورت ایجاد خسارت ممکن است که دیگر امکان استفاده یو پی اس ایجاد نشود. استفاده از لوازم یدکی با کیفیت و متناسب برای تعویض قطعات و تعمیرات یو پی اس امری ضروری است. خرابی ups نیز مانند نداشتن آن امکان خسارت به وسایل الکتریکی را فراهم می نماید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights