یو پی اس هووآوی و باتری انتخابی برای آن :

یو پی اس هووآوی و باتری

یو پی اس هووآوی و باتری مناسب :

یو پی اس هووآوی و باتری که برای آن انتخاب می گردد بایستی برحسب ظرفیت آن باشد. شرکت هووآوی در ارائه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات یا ict و همینطور ابزارهای هوشمند از پیشگامان جهانی محسوب می شود. در حوزه های فناوری اطلاعات و خدمات ابری و وسایل هوشمند و شبکه های مخابراتی با دادن راه حل های یکپارچه به دیجیتالی کردن سازمان ها و زندگی افراد huawei متعهد گردیده است. برای دستیابی به دنیای متصل است. از محصولات تولیدی در این کمپانی به باتری ups و یو پی اس می توان اشاره نمود.

HUAWEI UPS و سرویس

درمورد huawei:

در سال 1987 این شرکت تاسیس شد. بیشتر 180000 فرد به استخدام آن درآمدند. این عدد بیانگر بزرگ بودن شرکت در زمینه تولید یو پی اس است. در بیشتر از 170 منطقه و کشور هووآوی به فعالیت می پردازد. و در حال ارائه خدمات به بیشتر از سه میلیارد فرد در دنیا است. یو پی اس و تجهیزات ارتباط بی سیم و یکپارچه سازی و مهندسی سیستم ها و پشتیبانی تجهیزات و ترمینال و محصولات ارتباط داده و وسایل چندرسانه ای پهنای باند و سوئیچ های کنترلی با برنامه از پروژه های شرکت هووآوی است. تجربه شبکه های کاربری هووآوی در کشورهایی مانند آلمان و سوئیس و هلند و کره جنوبی و فنلاند و عربستان و …. بوسیله پیمانکاران به اجرا درآمده است.

یو پی اس apc و سرور

نوآوری در huawei ups:

نوآوری بر نیازهای مشتری از تمرکزهای این شرکت است. سرمایه گذاری آن در تحقیقات پایه ای صورت می پذیرد. بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است. که سبب پیشبرد جهان به جلو می گردد. بر لبه های تکنولوژی و علم توسعه دهندگان هووآوی قدم بر می دارند و با استفاده از تجهیزات و امکانات بسیار این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با روش های بسیار پیشرفته یو پی اس های هووآوی تولید می گردند که قابلیت اطمینان و کیفیت صد در صدی دارند.

یو پی اس huawei و سیستم های

ویژگی های هووآوی :

-قابل اعتماد بودن :

با طراحی دقیق و هوشمندانه و کاملا ایده آل مشتریان یو پی اس هووآوی ارائه شده است. با ایجاد شکل منحصر به فرد از ذخیره انرژی و ورودی قدرت و خروجی آن به کاربران سیستمی تضمین شده و ایمن را ارائه می کند. برای حفاظت دارای سیستمی هوشمند در قدرت های بالا برای پشتیبانی است. در موقعیت های سخت سیستم کنترل مناسبی دارد. در بخش های مختلف دارای ابزار تست خودکار و اتوماتیک است. استفاده از بهترین مواد در اجزای کلیدی خود. مواقعی که عاملی سبب ایجاد خرابی می شود دارای سیستم تشخیصی کنترل و به صدا در آمدن سیستم زنگ خطر است.

apc ups و

-کارآمد بودن :

دارای توپولوژی بسیار دقیق و بهینه سازی شده است و الگوریتمی دقیق داردبا بازدهی بالا در موارد زیادی از هووآوی یو پی اس می شود. در زمان و شرایط غیرعادی نیز اتلاف گرما در آن وجود ندارد. سبب زیادی عمر باتری و کم شدن هزینه می شود. در حالت آنلاین تا 96 درصد دارای راندمان بالا است. در نرخ بار کم راندمان بالا یو پی اس های هووآوی را قادر می سازد تا شرایط نامساعد را نیز کنترل کند.

-راحتی :

به دلیل طراحی ماژول این یو پی اس ها به راحتی نصب می شوند. در اتصال به سیستم های موازی بیشتر به سهولت گسترش می یابند. تحویل آن سهولتی آسان دارد و خریدی راحت. در مقابل شکستگی و شعله دارای استقامت است. نگهداری و تعمیری آسان دارد.

انتخاب باتری :

طول عمر باتری هایی که تولید می شوند با یکدیگر متفاوت هستند. باتری نیکل کادمیوم طول عمر بیشتری دارد در حالیکه سرویس و نگهداری به درستی از آن صورت پذیرد اما قیمت بالایی دارا است. و استفاده کمتری می شود. باتری سرب اسید طول عمر متوسط با قیمتی کمتر دارد و به سرویس نیازمند است. سرب اسید باتری مناسب با قیمت خوبی است. طول عمری بالای 4 سال دارد. در انتخاب باتری برای یو پی اس به این موارد توجه نمود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدماتی جامع است در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights