یو پی اس در خنک سازی دیتا سنتر ها چه نقشی دارد :

یو پی اس apc و دیتاسنتر

یو پی اس در مراکز داده چه فعالیت هایی می کند :

یو پی اس در دیتا سنترها دارای مسئولیت هایی می باشد که به بررسی بعضی از آنها می پردازیم.یک مرکز داده کارآمد دارای یو پی اس می باشد که از مولفه های اصلی آن می باشد.توان پشتیبانی مرکز داده توسط یو پی اس ها صورت می پذیرد.در صورت نبود ups در دیتا سنتر ها به سخت افزار شما در صورت قطعی و نوسانات برقی خسارات زیادی وارد می شود. در صورت قطع شدن برق کار سرورها با کندی پیش می رود و خسارت های مالی زیادی ایجاد می گردد.

یو پی اس در

دیتاسنتر چیست :

جهت نگهداری تمامی اطلاعات و داده ها که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند نیاز به مکان هایی داریم تا همواره به شکل آنلاین مورد مراقبت و ذخیره قرار گیرند. دیتا سنترها مکان هایی هستند که اطلاعات و داده های مهم در آنها مورد حفاظت و ذخیره قرار می گیرند.

upsدیتاسنتری

خنک سازی دیتا سنترها :

بخش بسیار مهمی که همواره مورد توجه قرار دارد. خنک سازی ups ها می باشد.سرور ها بایستی به شکل 24 ساعته روشن باشند.این امر سبب افزایش حرارت می گردد. می بایست توسط سیستم خنک سازی سبب کاهش دما گشت.در زمان قطع برق و یا خرابی سیستم های خنک کننده افزایش دما سبب از کار افتادن سرورها می گردد.با از دست دادن سرورها بسیاری از اطلاعات و دیتا های بسیار مهم از بین می رود. که خسارات بسیار زیادی را ایجاد می کند.

یو پی اس در

ups مناسب برای مراکز داده :

گزینه مهم و مناسب در مراکز داده ها استفاده از یو پی اس های آنلاین می باشد.این ups ها جهت توان 10 کیلو وات طراحی و در نظر گرفته شده اند.جهت تجهیزات الکترونیکی که حساس می باشند.استفاده از آنلاین ups ها بسیار مناسب است.
سیستم ups های آفلاین جهت مراکز داده استفاده نمی گردد.چرا که سوئیچ شدن آن از برق شهری به منبه تغذیه ups طول می کشد و سبب ایجاد مشکلاتی در تجهیزات الکتریکی می گردد.

یو پی اس در

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس ها و تهیه لوازم یدکی و تابلو برق ها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights