یو پی اس آنلاین 3kva هووآوی چه ویژگی هایی دارد :

یو پی اس آنلاین 3kva هووآوی و ویژگی های آن :

یو پی اس آنلاین 3kva هووآوی دارای ویژگی هایی می باشد. که در اینجا به اختصار به بررسی و شرح آن می پردازیم. یو پی اس آنلاین 3kva دارای تکنولوژی دابل کانورژن آنلاین و سیستم cold start می باشد. این یو پی اس دارای باتری خارجی یا اکسترنال است. در مقابل تغییرات ولتاژی و نوسانات و تغییرات یکباره از وسایل الکترونیکی حفاظت می نماید. توانی که این یو پی اس دارا می باشد برابر با 3000 ولت آمپر است. که ضریب توان آن 0.9 می باشد.

و جهت استفاده در مراکز درمانی و اداری و بانک ها و مکان های انفورماتیک انتخابی درست و هوشمندانه می باشد. که این یو پی اس آنلاین توان بار مصرفی یا همان بک آپ تایم را مدت مشخصی پس از قطع شدن برق شهری تامین می نماید. در بخش ورودی یو پی اس آنلاین ولتاژ و ظرفیت باتری و بار مصرف کننده و فرکانس ورودی و خروجی قابل مشاهده می باشد. یو پی اس های آنلاین برای سرور و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و تجهیزات حساس دیتاسنتر بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های یو پی اس آنلاین 3 کاوا :

از لحاظ ولتاژی محدوده وسیعی دارد.
دارای تکنولوژی pfc پیشرفته
حاوی ترانس ایزوله خروجی اینورتر
مدیریت نمودن بانک باتری یو پی اس
محافظت در برابر اتصال کوتاه خروجی و اضافه بار
قابلیت اتصالات هوشمند بوسیله rj45 , usb, snmp
خاموش کردن دستگاه در حالت اضطراری
معین نمودن بای پس خروجی از طریق lcd
تعیین بای پس خروجی توسط ال سی دی
جهت عملکرد ذخیره انرژی قابلیت انتخاب حالت eco
قابلیت مانیتورینگ یو پی اس تحت شبکه و مدیریت پیشرفته باتری

UPS:

یو پی اس منبع تغذیه ای است که ذخیره برق با توان 220 ولت را انجام می دهد. در مراکز داده و سیستم های اداری و مصارف خانگی در صورت قطعی برق از یو پی اس استفاده می شود. به بیانی دیگر یو پی اس مانع از ایجاد خرابی و شوک الکتریکی در زمان قطع برق به تجهیزات الکتریکی می گردد. علاوه بر تثبیت برق و ولتاژ یو پی اس مانع از ایجاد نویز نیز می گردد.

کاربرد UPS:

برق شهری به دنبال دلایلی دچار قطعی یا نوسانات شدید می گردد. که این تغییرات سبب آسیب و یا ایجاد اختلال در عملکرد تجهیزات الکتریکی می گردد. که دستگاه یو پی اس این موارد و شرایط را پوشش دهی می نماید. و برقی بدون وقفه و سالم را جهت وسایل و تجهیزات الکتریکی تامین می نماید. از یو پی اس در مراکز داده در اتاق های سرور و تجهیزات حساس شبکه و تجهیزات الکترونیکی صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می گردد. توسط یو پی اس این وسایل در زمان قطع برق دچار خاموشی نمی شوند و تحت تاثیر تغییرات نوسانی نیز قرار نمی گیرند.

یو پی اس هووآوی 3kva

سیستم داخلی یو پی اس چه اجزایی دارد :

-باتری UPS که به شکل داخلی و یا خارجی است.
-شارژر یو پی اس که برای شارژ باتری استفاده میر گردد.
-اینورتر یا مبدل که وظیفه تبدیل نمودن ولتاژ دی سی باتری ها به ولتاژ AC را بر عهده دارد.
-سیستم کنترل هوشمند که پردازش تمام پارامترهای دستگاه را عهده دارد.
بخش خنک کننده که خنک کردن و خروج گرمای تولیدی در سیستم را وظیفه دارد.
فیوزهای حفاظتی و برکر ها که کنترل و حفاظت مدارهای قدرت و فرمان را انجام می دهد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE وAPC و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights