کابینت باتری APC UPS دارای چه ویژگی هایی است :

کابینت باتری APC UPS

کابینت باتری APC UPS :

کابینت باتری APC UPS دارای ویژگی هایی است که جهت حفاظت به کار می رود. نگهداری کردن از باتری یک یو پی اس دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. به محفظه ای مخصوص که استحکام بالایی دارد و جهت نگهداری باتری یو پی اس استفاده می شود رک و کابینت باتری گفته می شود. با توجه به ابعاد و تنوع در سایز باتری یو پی اس این طراحی سایز و ابعاد کابینت باتری متفاوت می باشد. پس جهت حفاظت کردن از انواع باتری های یو پی اس از رک و کابینت باتری می توان استفاده کرد.

طراحی خاص و ویژه ای که در مدل های مختلف کابینت باتری وجود دارد در مقابل وارد شدن ضربه ها و فشارهای فیزیکی نیز سبب حفاظت می شود و علاوه بر نگهداری از باتری ها این را نیز موجب می گردد.

کاربرد کابینت باتری ها :

این رک ها و کابینت ها سبب راحتی در حمل و نقل و جابه جایی می گردد.از ورقه های فلزی محکم و بسیار با کیفیت جهت ساخت کابینت باتری استفاده می گردد.جهت ماندگاری و دوام بیشتر اینها از رنگ های روغنی استفاده می گردد.تغییرات کابل باتری و انجام تعمیرات و محافظت از باتری در مقابل عوامل محیطی مثل باران و نور خورشید و بنزین خاک با طراحی ویژه درب کابینت باتری صورت می گیرد.زمانی که باتری ها می بایست در محیطی خارج از محل اولیه خود قرار بگیرند و یا مکان هایی که که امکان ایجاد آسیب بر آنها وجود دارد از کابینت باتری استفاده می گردد.

کابینت باتری APC UPS

انتخاب بهترین کابینت باتری :

از لحاظ تعداد طبقات کابینت باتری دارای انواع متفاوتی مانند کابینت یک طبقه و دو طبقه و سه طبقه و چهار طبقه می باشند.با توجه به نیاز خود بهتر است در زمان انتخاب آن بهترین نوع را انتخاب نمود.توجه به آمپر و ابعاد و حجم باتری در زمان انتخاب سایز و ابعاد باتری بسیار مهم است.با افزایش میزان آمپر میزان ابعاد و حجم باتری نیز افزایش می یابد. رک و کابینت باتری که دارای تهویه می باشند برای حفاظت بیشتر از تجهیزات به کار می رود.

کابینت باتری APC UPS

ویژگی های مهم کابینت و رک :

-آسانی نصب
-کم بودن فضا جهت استفاده و صرفه جویی در آن
-آسانی در جابه جایی
-جهت نگهداری باتری های متفاوت سایزهای مختلفی دارد
-استفاده از هواکش در چهار طرف آن
-استحکام بالا
-نگهداری باتری های سنگین
-افزایش مقاومت بوسیله پوشش رنگ شده

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس و تعمیرات آن خدمات جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights