وظایف یو پی اس MGE شامل چه مواردی است :

وظایف یو پی اس MGE

وظایف یو پی اس MGE :

وظایف یو پی اس MGE بسیار مهم و اساسی می باشد.تامین دائمی انرژی جهت دستگاه های مصرفی توسط دستگاهی الکترونیکی به نام یو پی اس صورت می پذیرد.این یو پی اس جهت جلوگیری از اختلال در شبکه و قطع و وصلی برق و نوسانات و نویزهای موجود استفاده می گردد. در مکان هایی که نیاز به برق بدون وقفه دارند. مانند کارخانه ها و مراکز درمانی و مخابراتی و … استفاده می شود.

 

وظایف یو پی اس MGE

 

مشکلاتی که در شبکه برق شهری ایجاد می گردد شامل کاهش و افزایش ناگهانی ولتاژ و تغییرات فرکانسی برق می باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی یو پی اس سبب ثابت ماندن تغییرات ولتاژی و فرکانسی و نویزهای موجود در برق شهری می گردد. و برق بدون وقفه را تامین می نماید.
استفاده از یو پی اس سبب می گردد. برمشکلات ناشی از برق از سیستم های مصرف کننده حفاظت گردد.

وظایف یو پی اس MGE

در یک دوره زمانی یو پی اس ها به عنوان سیستم گران بودند. اما در امروز با توجه به تجهیزات مصرفی و گران بودن سخت افزارها و اطلاعات و داده ها هزینه تهیه نمودن یک یو پی اس جهت استفاده بسیار مقرون به صرفه می باشد.

یو پی اس MGE و استفاده از آن

کار حفاظت از تجهیزات توسط یو پی اس :

دو شاخه وسیله ای است که به برق شهر وصل می گردد. و فقط از یک منبع جهت نیرو استفاده می نماید. در صورت قطع برق شهری آن وسیله به دلیل انقطاع الکتریسیته خاموش می گردد. یو پی اس با ایجاد دو منبع قدرت برای وسیله مورد نظر خود مانع از قطعی برق می گردد. و بدون وقفه کار می کند.یو پی اس دارای دو منبع انرژی می باشد. یک منبع انرژی اولیه و دیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدار می گردد. و به آن باتری یا منبع ثانویه می گویند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم یدکی آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights