هووآوی یو پی اس و نقش آن در خنک سازی دیتاسنتر :

هووآوی یو پی اس و نقش

هووآوی یو پی اس و نقش آن در خنک سازی دیتاسنتر :

هووآوی یو پی اس و نقش آن برای خنک کردن مراکز داده مهم می باشد. در سال 1987 شرکت خصوصی هووآوی تاسیس شد. بیشتر از 180000 نفر در این شرکت به استخدام در آمدند که این عدد بیانگر بزرگی آن می باشد. که هووآوی را به فعالترین شرکت در زمینه تولید یو پی اس تبدیل نموده است. در بیشتر از 170 کشور شرکت هووآوی فعالیت دارد. تمرکز این شرکت بر نوآوری بر نیازهای مشتری است. سرمایه گذاری این شرکت بر تحقیقات پایه ای می باشد.

و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است. این امر سبب پیشبرد به جلو است. توسعه دهندگان و محققان HUAWEI در دنیای علم و تکنولوژی گام بر می دارند. و با استفاده از امکانات و تجهیزات زیاد به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می شوند. که کیفیتی قابل اعتماد و صد در صدی را دارا هستند.

HUAWEI UPS و سرویس

یو پی اس هووآوی :

شرکت هووآی از جمله پیشگامان در ارائه زیر ساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT و ابزارهای هوشمند است. این شرکت در چهار حوزه مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری و شبکه های مخابراتی با دادن راه حل هایی یکپارچه تعهد به دیجیتالی ساختن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها برای رسیدن به دنیایی متصل و هوشمند داده است. از محصولات تولیدی این شرکت به یو پی اس و باتری یو پی اس می توان اشاره نمود.

مزایای استفاده از HUAWEI UPS :

-راحتی نصب
-قابل اطمینان بودن
-سازگار بودن با تمام وسایل برقی
-محافظت از تجهیزات الکتریکی
-ارائه پشتیبانی در صنایع مختلف
-عدم ایجاد استهلاک غیرعادی و جلوگیری از آن
-احتیاط در حفظ اطلاعات و موارد مهم کامپیوتری
-محافظت از عمر وسایل و باتری

هووآوی یو پی اس و باتری

کارایی یو پی اس هووآوی :

-قطع برق به طور ناگهانی :

از جمله اشکالاتی که در وسایل الکتریکی ایجاد می شود همین قطعی برق است. استفاده از یو پی اس سبب قرارگیری آن بین برق شهری و تجهیزات می شود و انرژی لازمه برای وسایل را در زمان قطع شدن برق تامین می کند. توسط ذخیره ای از انرژی که یو پی اس در خود دارد برای پشتیبانی از آن استفاده می نماید.

-تغییر و افت موقت و ناگهانی ولتاژ :

در زمان افت موقت در ولتاژ برق اختلالاتی مانند از کار افتادن یکباره سیستم و راه اندازی کردن دوباره آن و خطای عملکرد دستگاه می گردد. این مشکلات با استفاده از یو پی اس هووآوی ایجاد نمی شود.

-افت ولتاژ طولانی مدت :

در صورتی که ولتاژ به صورت طولانی افت پیدا کند یو پی اس عملکردی مشابه با زمان قطعی کامل برق دارد.

apc ups و شناخت باتری

افزایش ولتاژ به شکل موقت و ناگهانی :

مشکلاتی مانند رعدو برق و سوئیچینگ در صورت غیرنرمالی و ازدیاد ولتاژ صورت می گیرد. که این اتفاق باعث آسیب دیدگی زیادی می شود که انرژی ذخیره شده در یو پی اس هووآوی سبب تامین برق می گردد.

ups و دیتاسنتر :

به مجموعه ای از زیرساخت های امنیتی و ارتباطی و تجهیزات الکترونیکی و همین طور سرویس دهنده ها مرکز داده یا دیتاسنتر می گویند. در سرویس هایی تحت شبکه مانند اینترانت و اینترنت و اکسترانت وظیفه پشتیبانی و نگهداری بر عهده مراکز داده است.

huawei ups و برد الکترونیکی

یو پی اس و خنک سازی data center:

دیتاسنترها برای خنک شدن به یو پی اس نیاز دارند تا دادهایی مهم را ذخیره کنند. چرا که به طور 24 ساعته این سرورها فعالیت دارند. در اثر کار سرورها گرمای زیادی تولید می گردد. که توسط سیستم های خنک کننده به رفع این موضوع می توان پرداخت. در صورتی که برق قظع شود و یا دچار خسارت هایی گردد. در صورت زیاد شدن دما سرور از کار می افتد. بایستی از یو پی اس استفاده نمود تا حد امکان از خرابی سرورها جلوگیری کرد.

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی خدمات بسیار جامعی را ارائه میدهند. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights