هووآوی یو پی اس و سیستم های مخابراتی :

هووآوی یو پی اس و سیستم

هووآوی یو پی اس و سیستم های مخابراتی و کاربرد آن :

هووآوی یو پی اس و سیستم مخابراتی که از یو پی اس استفاده می کند. برای دسترسی به انرژی همیشگی این مهم صورت می گیرد. از پیشگامان جهانی زیر ساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات یا ict و ابزارهای هوشمند هووآوی می باشد. در چهار حوزه فناوری اطلاعات و خدمات ابری و دستگاه های هوشمند و شبکه های مخابراتی شرکت هووآوی تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها جهت رسیدن به دنیایی کاملا متصل و هوشمندانه پرداخته است. از جمله محصولات این شرکت می توان به یو پی اس و باتری یو پی اس اشاره نمود. در سال 1987 این شرکت که خصوصی نیز بوده است تاسیس شده است.

یو پی اس هووآوی و باتری

و شرکتی الکترونیکی نیز می باشد. بیش از 180000 کارمند در این شرکت استخدام شده اند که بیانگر بزرگی آن و فعالیت گسترده آن در زمینه یو پی اس بوده است. در بیش از 170 کشور و منطقه در جهان هووآوی فعالیت دارد. نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز هووآوی می باشد. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می کند و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است که سبب جلوبردن جهان می شود. توسعه دهنده ها و محققان هووآوی بر لبه های دنیای تکنولوژی و علم گام بر می دارند. با بهره گیری تجهیزات و امکانات این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می شوند و کیفیت و قابلیت اطمینان زیادی دارند.

apc ups و شناخت باتری

اجزای یو پی اس huawei:

-رکتیفایر:

وظیفه اصلی این قسمت تبدیل جریان ac یا متناوب به جریان مستقیم ac می باشد. عمل شارژ باتری ها توسط رکتیفایر صورت می گیرد. و در یو پی اس های آنلاین به عنوان شارژر باتری نیز شناخته می شوند.

-باتری:

بیشتر یو پی اس ها بدون باتری کار نمی کنند و باتری نقشی بسیار مهم را ایفا می کند. وظیفه پشتیبانی از تجهیزات در هنگام قطع برق بر عهده باتری ها می باشد. در هنگام وجود جریان برق باتری ها شارژ می گردند. و در زمان قطع برق انرژی لازم برای تجهیزات را فراهم می کنند.

huawei ups و کاربردی که

-اینورتر:

مبدل یا اینورتر جریان برق دی سی را به ac تبدیل می کند. بوسیله اینورتر انرژی تولیدی توسط باتری به جریان متناوب که برای بارهای خروجی مناسب می باشد. تبدیل می گردد.

سیستم مخابراتی :

به تعدادی از انتقال دهنده الکتریکی و دستگاه ها و سیستم ها که جهت منتقل کردن نوع های مختلفی از سیگنال ها به کار می روند سیستم مخابراتی می گویند.

اجزای بخش های مخابراتی :

-کانال مخابراتی
-فرستنده
-گیرنده

در زندگی افراد و سازمان ها گسترده بودن این سیستم ها به خوبی قابل شهود است. و در کارهای افراد کاملا درگیر و متلاقی است. در صورتی که عدم وجود آنها سبب ایجاد مشکلاتی در کارها و موارد زندگی می گردد. یو پی اس سبب ایجاد حفاظت در برابر اختلالات ورودی برق و همینطور نوسانات آن می شود.

هووآوی یو پی اس و بررسی

شبکه مخابراتی و هووآوی یو پی اس :

آنالوگ و دیجیتال انواعی از شبکه های مخابراتی هستند. که در برابر نوسانات و یا هر اختلالی از شبکه برق حساس می باشند. در عملکرد شبکه های مخابراتی وجود نوسانات و نویز تاثیر بسیار منفی می گذارد. و سبب عدم درست کار کردن سیستم ها می گردد و اطلاعات نادرستی را انتقال می دهد. برای ممانعت از این موارد و همینطور برای به کارگیری از آنها در طولانی مدت از یو پی اس استفاده می شود.

کاربرد upsها در سیستم ها و شبکه ها مخابراتی :

در مخابرات و بانک ها به دلیل اینکه سیستم های بسیار حساسی وجود دارد. از مکان های بسیار پر استفاده از یو پی اس است. چرا که دارای حساسیت به نوسانات و تغییرات فرکانسی هستند. و اطلاعات ممکن است از دست برود. چرا که در اینها از سرورهای گرانی استفاده می شود و داده های آنها ارزش بیشتری دارند. در این شبکه ها یو پی اس باعث کنترل ولتاژ و تثبیت آنها می شوند. و این upsها باعث محافظت از خود می گردند و حتی در صورت آسیب دیدن از ایجاد مشکلات در سیستم جلوگیری می کند.

 

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از سیستم های apc و هووآوی , mge خدمات بسیار حامعی را اائه می دهدو ئد صورت نیاز یه مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights