نگهداری یو پی اس APC به چه صورتی است:

یو پی اس apc و افزایش

نگهداری یو پی اس APC چگونه است ؟

نگهداری یو پی اس APC امری بسیار مهم می باشد چرا کهبعد از خرید UPS چگونگی نگهداری کردن و تعمیر نمودن آن بسیار مهم است. تا بتوان از خطرات و آسیب ها جلوگیری نمود.شرکت ای پی سی UPS از جمله معروف ترین تولیدکننده های دستگاه برق اضطراری یا همان یو پی اس است که باتری و رک های هوشمند را جهت استفاده در مراکز داده و همینطور تجهیزات خنک کننده جهت دیتاسنترها را نیز تولید می کنند.

نگهداری یو پی اس APC

توسط سه کارشناس که دارای مدرک کارشناس برق و الکترونیک از دانشگاه ماساچوست بوده اند و در سال 1981 از دانشگاه فارق التحصیل شده اند این شرکت تاسیس گردید.

نگهداری یو پی اس APC

APC UPS:

ای پی سی UPS از جمله بهترین انتخاب ها در خصوص تجهیزات برق اضطراری هستند.نام دیگر UPS منبع تغذیه بی وقفه می باشد. در هنگام قطع شبکه وظیفه برق رسانی به تجهیزات حساس توسط این سیستم صورت می پذیرد.انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری ها توسط UPS تبدیل به برق می گردد. UPS سبب تامین برق بدون هیچ وقفه ای در زمان قطعی برق می گردد.شرکت ای پی سی ازجمله شرکت های بنام در زمینه ساخت دستگاه های یو پی اس می باشد. که ازجمله شرکت های تحت مالکیت اشنایدر است.

نگهداری یو پی اس APC

برای کاربردهای متفاوت مدل های مختلفی UPS توسط ای پی سی به باار عرضه شده است که تنوع آن سالانه زیادتر می شود.

مدل اسمارت APC UPS خود دارای دو سری آنلاین و لاین اینتراکتیو می باشد.

اطلاعات فنی آن در لینک ذیل وجود دارد.

Smart-UPS

APC UPS مدل SURT:

مدل SURT دستگاه های UPS را جزء سیستم های هوشمند این شرکت به حساب می آورند. که به دو شکل در زمان نصب می توان آنها را قرار داد. یک مدل آن یه شکل رکمونت یا خوابیده است و مدل دیگر به شکل ایستاده یا TOWER می باشد.

محاسبه توان ups

همچنین این مدل دارای خروجی دیتا پورت است که این توانایی را دارد تا اطلاعات درخواستی از UPS مانند ولتاژ ورودی و خروجی و زمان بک آپ گیری و جریان شارژ در زمان قطعی جریان برق شهری و یا در زمان نوسانات جریان برق به دست می آورد.فناوری طراحی ای پی سی UPS به طور کامل مختص به خود شرت ای پی سی می باشد و به طور کامل این فناوری در مغایرت با فناوری سایر UPS ها است و دید بسیار متفاوتی را دارا می باشد.

تقسیم بندی یو پی اس

ویژگی های مدل SURT UPS:

این مدل دارای تکنولوژی ONLINE DOUBLE CONVERSION می باشد. جهت اصلاح ضریب توان ورودی دارای مداری می باشد که جهت این کار استفاده می گردد. دارای سیستم کنترل سیگنال است که به شکل دیجیتالی فعالیت می کند.دارای نمایشگرهای LED و LCD است. موج خروجی این دستگاه به طور سینوسی است و محدوده ولتاژ بسیار وسیعی را دارا می باشد. جهت پشتیبانی های طولانی این دستگاه این قابلیت را دارد تا میزان آمپر ساعت باتری UPS را افزایش دهد.این سیستم مجهز به IGBT است. ساختار ترانس ایزوله در اینورتر این دستگاه وجود دارد.

داشتن یو پی اسAPC

شارژهای سوئیچینگ با توان های مختلفی را دارا می باشد.قابلیت نصب کارتSNMP را دارا است.دارای سوئیچ بای پس جهت تعمیر می باشد.

CREST FACTOR بالایی در مدار آن وجود دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان دارای خدمات گسترده ای در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس ها را دارا می باشد. جهت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights