نگهداری و سرویس یو پی اس در چه جهتی انجام می گیرد :

یو پی اس APC و مزایا

نگهداری و سرویس یو پی اس :

نگهداری و سرویس یو پی اس در جهت حفظ سیستم یو پی اس و جلوگیری از خسارات مالی صورت می پذیرد.ups یا منبع تغذیه بدون وقفه سیستمی می باشد که بدون قطعی در برق سبب جلوگیری از نوسانات برقی در زمان قطع شدن برق می شوند.و در کنار وسایل برقی قرار می گیرند. عادی سازی ولتاژ و جلوگیری از نویز از وظایف یو پی اس می باشد. در ادامه با سایر وظایف آن آشنا می شویم.

نگهداری و سرویس یو پی اس

وظایف یو پی اس :

– بدون ایجاد وقفه تامین نمودن توان الکتریکی مصرف کننده
– منع ایجاد اختلالات و نوسانات برق شهری
– نگه داشتن ثابت فرکانس و سطح ولتاژ

هدف اصلی یک دستگاه ups تهیه یک منبع بدون وقفه انرژی برای وسایلی است که وظیفه حفاظت از آنها را دارد. یو پی اس های کوچک در درون خود معمولا یک باتری دارند. در هنگام عادی که برق وجود دارد این باتری ها را شارژ می کنند. در زمان قطع برق و و یا هنگامی که ولتاژ کاهش می یابد و از یک مقداری کم می گردد یو پی اس به طور خودکار منبع تغذیه را از برق شهری به باتری ها تغییر می دهد و بدون ایجاد قطعی در برق این فرآیند صورت می گیرد و تجهیزات الکتریکی در زمان قطع برق به کار خود ادامه می دهند.

نحوه کار یو پی اس APC

در هنگام نوسان و یا افت و خیز نمودن ولتاژ برق یو پی اس برق خروجی را اصلاح می نماید. خروجی در بعضی از ups ها شبه سینوسی است. از لحاظ ولتاژ و فرکانس و وجود هارمونیک یو پی اس می تواند برق خروجی را اصلاح نماید.

یو پی اس APC و MGE

یو پی اس برای مراکز داده و یا دیتا سنتر ها :

از مهمترین ابزارها و مولفه های یک مرکز داده یو پی اس می باشد. بدون وجود یو پی اس در مراکز داده ها امکان ایجاد خسارت به سخت افزار شما بسیار افزایش می یابد. و در صورت نبود آنها امکان خسارت به سرورها و روند وقفه کار در سرورها افزایش می یابد.

درخرید یو پی اس MGE

نگهداری و تعمیرات یو پی اس :

به مجموعه فعالیتها و روش های منظمی که در جهت سرویس و نگهداری یو پی اس ها به شکل دوره ای جهت بررسی وضعیت موجود و حفظ تجهیزات و بروزرسانی صورت می پذیرد سرویس و نگهداری یو پی اس می گویند. این فعالیت ها سبب افزایش بهره وری و کاهش فرسایش و جلوگیری از هزینه ها و خسارات احتمالی می گردد.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS SRT 192V 5kVA

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیرات یو پی اس خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights