نحوه استفاده از APC UPS به چه شکلی می باشد :

تعویض باتری apc ups

نحوه استفاده از APC UPS :

نحوه استفاده از APC UPS بسیار ساده می باشد. اما بایستی نصب یو پی اس توسط افراد متخصص صورت پذیرد.یو پی اس دستگاهی الکترونیکی می باشدکه جهت تامین انرژی برای دستگاهی که نیاز به برق دائمی دارند مصرف می گردد.یو پی اس به اختلالات موجود در شبکه و قطع و وصل شدن برق بسیار حساس می باشد. و به خاطر حساسیت های بالا به نوسانات و قطعی های برق در بسیاری از کارخانه ها و بیمارستان ها و محیط هایی که به برق دائم نیازمندند استفاده می گردد.

نحوه استفاده از APC UPS

از جمله مشکلاتی که در برق شهری ایجاد می گردد. تغییراتی مانند افزایش و یا کاهش یکباره ولتاژ و یا ایجاد تغییرات فرکانس و اعوجاج در برق است.با پیشرفت کردن تکنولوژی و استفاده از وسایلی که بسیار دقت و کاربرد بالایی دارند. و به تجهیزاتی مانند یو پی اس که برق بی وقفه نام دارد متصل هستند. سبب ایجاد ثبات در ولتاژ و فرکانس برق می گردد.

UPS چه فعالیتی را انجام می دهد :

یو پی اس این وظیفه مهم را به عهده دارد که اتصالی قوی و بدون قطعی بین برق و دستگاه الکترونیکی مصرف کننده ایجاد نماید. و از ایجاد ولتاژ و نوسانات در برق ارسالی جلوگیری نماید.در اینصورت وسیله مصرف کننده دچار مشکل و خرابی نمی گردد.یو پی اس جهت تامین انرژی مورد نیازی خود از دو منبع استفاده می نماید. اولین منبع آن برق شهری است که توسط دو شاخه به هم وصل می گردند.

نحوه استفاده از APC UPS

در صورتی که برق شهر قطع گردد با انرژی که درون باتری ها ذخیره شده است برق یو پی اس تامین می گردد. و سبب ارسال برق بدون نوسانات ولتاژی به مصرف کننده می گردد.باتری یو پی اس در زمانی که شرایط عادی است به شکل غیر فعال عمل می کند. و انرژی وسایل الکترونیکی توسط برق شهری تامین می گردد و باتری یو پی اس در این شرایط به این شکل شارژ می شود.

آشنایی با یو پی اس APC

انواع UPS ها:

به طور کلی یو پی اس ها در سه دسته قرار می گیرند :

1-یو پی اس آفلاین یا آماده به کار
2-یو پی اس های آنلاین
3- یو پی اس های اینتراکتیو یا در تعامل با خط

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه برق یو پی اس و سرویس و نگهداری از آن خدمات جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights