معرفی یو پی اس APC و تمام چیزهایی که درباره آن باید بدانید :

معرفی یو پی اس APC

معرفی یو پی اس APC و ویژگی های آن :

معرفی یو پی اس APC و بررسی ویژگی های آن را در این مقاله برای شما عزیزان آورده اییم. شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از نمایندگی های فعال APC در ایران می باشد. که همواره در حال خدمت گزاری به شما عزیزان  می باشد.

معرفی یو پی اس APC

APC UPS از معروف ترین تولید کننده های یو پی اس در دنیا می باشد. که یک برند آمریکایی می باشد. این شرکت توسط سه دانشجوی الکترونیک راه اندازی شده است. یو پی اس های APC شامل توان های بسیار پایین تا توان و قدرت بالا می شوند. همچنین یو پی اس تک فاز و 3فاز و ژنراتور و دیتاسنترها را نیز شامل می گردد.

تعمیر یو پی اس APC

یو پی اس APC مدل SURT :

از جمله سیستم های هوشمند کمپانی APC این مدل از آن است. به دو صورت این دستگاه ها را می توان در هنگام نصب قرارداد.یکی از این شکل ها به صورت خوابیده و یا رکمونت و شکل دیگر آن ایستاده و یا تاور می باشد. مدل SURT دستگاه یو پی اس APC دارای خروجی DATA PORT است. که این توانایی را دارد تا اطلاعاتی که از یو پی اس خواسته می شود. را مثل ولتاژ ورودی و خروجی ، میزان بک آپ و جریان شارژ را در زمان نوسانات برق و یا قطع شدن برق به دست بیاورد.


ویژگی یو پی اس PC مدل SURT:

تکنولوژی ONLINE DOUBLE CONVERSION را این مدل از یو پی اس دارا می باشد. این دستگاه مداری دارد که برای اصلاح کردن ضریب توان ورودی به کار می رود. کنترل سیگنال که به شکل دیجیتالی عمل می کند که این دستگاه دارای آن می باشد. مدل SURT دارای نمایشگر LCD و LED می باشد.

یو پی اس مستقل

یو پی اس APC :

در این یو پی اس یک SMARTSLOT در بسیاری از واحدها (به جز سری های SC و SMC) وجود دارد که یک کارت رابط اختیاری دارد که ویژگی های متغیر از اتصال شبکه تا نظارت کردن بر رطوبت و درجه حرارت را ارائه می دهد.تعمیرات یو پی اس APC بایستی به شکلی پیشگیرانه صورت پذیرد تا از ایجاد آسیب به دستگاه جلوگیری به عمل آید.


متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان همواره در این زمینه در حال خدمت گزاری به شما عزیزان می باشند در صورت نیاز به مشاوره درباره یو پی اس به ویژه برند APC و MGE می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights