مشخصات APC UPS چه مواردی است :

یو پی اس apc و افزایش

مشخصات APC UPS :

مشخصات APC UPS شامل مواردی است. که به شکل خلاصه در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.یو پی اس یک سیستم قدرت پیوسته می باشد.مدت زمان استفاده از ظرفیت برق ذخیره شده به وسیله یو پی اس ها کم می باشد.جهت راه اندازی کردن دوباره سیستم ها و ممانعت از خاموشی یکباره تجهیزات برقی یو پی اس گزینه بسیار خوبی است.هدف اصلی تمامی یو پی اس ها ذخیره کردن انرژی الکتریکی و تامین کردن برق مورد نیاز آنها می باشد.مشخصات APC UPS

بوسیله باتری برق ورودی به یو پی اس انتقال می یابد.و سبب می شود UPS انرژی لازمه را جذب کند و در انتها بار دریافت شده را جهت منتقل کردن به بخش خروجی مورد اصلاح قرار دهد.اندازه گیری مصرف برق بر اساس ولت آمپر و یا KVA می باشد.ظرفیت زیر یک کاوا در بیشتر یو پی اس ها می باشد. که از انواع آنها می توان به اینتراکتیو یو پی اس ها اشاره کرد که هزینه کمتری نسبت به بقیه مدل ها دارند.

مشخصات APC UPS

مدل های یو پی اس :

در طراحی های مختلفی یو پی اس ها وجود دارند. از رایج ترین شکل های آن به مدل کابینتی یا ایستاده و قفسه ای می توان اشاره کرد. در مدل ایستاده UPS به شکل عمودی روی زمین قرار می گیرد. در اتاق های سرور و ایستگاه های رایانه ای از این مدل ها استفاده می گردد.مدل دیگری که به شکل نصب قفسه ای می باشد و نام دیگر آن یو پی اس رک است در قفسه هایی با ابعادی استاندارد نصب می شوند.در برنامه های کاربردی شبکه و سرورها معمولا از این نوع استفاده می گردد.از رابط کاربری جهت یو پی اس هایی که به شکل قفسه ای قرار می گیرند استفاده می شود. که امکان چرخش 90 درجه را دارا هستند که هم به شکل عمودی و هم در حال قفسه ای قابلیت استفاده را دارند.

مشخصات APC UPS

خروجی UPS ها :

در سه بخش به طور کلی عملکرد خروجی یو پی اس ها معرفی می شود :
-وابستگی ورودی
-عملکرد خروجی پویا
-شکل موج ولتاژ خروجی

موج سینوسی شکلی رایج از مدل موج های یو پی اس است. این امواج بدون هرگونه نوسان و نویز می باشند. در یو پی اس های 2 کیلوولت آمپر و بالاتر این مدل از موج دیده می شود.شکل امواج یو پی اس در حالتی که از انرژی ذخیره شده استفاده می نماید با حالتی که به شکل متصل به برق کار می کند بسیار متفاوت است. در یو پی اس های با توان کمتر از 2 کیلووات خروجی غیرسینوسی وجود دارد.

یو پی اس APC و انواع

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس ها و تعمیرات یو پی اس های MGE  و APC خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights