مزایای یو پی اس APC شامل چه مواردی می باشد :

یو پی اس apc و افزایش

 مزایای یو پی اس APC چیست :

مزایای یو پی اس APC شامل مواردی است که در اینجا بیشتر به بررسی و نقد آن می ردازیم با ماهمراه باشید.UPS منبع تغذیه الکترونیکی است که کار اصلی آن تامین توان الکتریکی برای تجهیزات می باشد. که در زمان قطع شدن برق شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین در زمان قطع هر منبع دیگری مانند دیزل ژنراتور نیز مورد استفاده می باشد.بوسیله برق ذخیره شده در باتری ها. UPS در زمان قطع شدن و یا نوسانات بسیار شدید در برق شهری تجهیزات و وسایل متصله به خود را به شکلی سالم و دارای ولتاژ تثبیت شده مورد تغذیه قرار می دهد.

سیستم UPS بین مدار قدرت برق شهری و وسیله مصرفی قرار می گیرد. همچنین سبب از بین رفتن اختلالات شبکه و نویز و تغییرات ولتاژی علاوه بر تنظیم برق شبکه می گردد.

مزایای یو پی اس APC

انواع یو پی اس ها کدامند :

UPS ها دارای انواع متفاوتی هستند که مهمترین آنها در سه دسته آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو قرار دارند. که با توجه به نوع آن عملکرد متفاوتی را دارا می باشد.

توان یو پی اس APC :

نوع دستگاه UPS با توجه به حساسیت مصرف کننده انتخاب می گردد. سپس می توان بارهای مصرفی را مورد محاسبه قرار داد.روش های زیادی جهت این محاسبه ی بار مصرفی وجود دارد. که راحت ترین آن ملاحظه مشخصات پارامترهای الکتریکی دستگاه مصرف کننده که در پشت آن درج شده است می باشد.

در صورت وجود چندین تجهیزات وصل شده به یو پی اس با در نظر گرفتن ضریب همزمانی و احتمال افزایش توان آن در آینده جمع آنها را به دست آورده. و به عددی دست پیدا می کنیم. توان یو پی اس شما جمع آن عدد با 20 درصد می باشد.

کاربردهای یو پی اس APC:

در زمان نوسانات برق UPS سبب حفاظت از دستگاه ها و تجهیزات می شود. یوپی اس با قرارگیری بین مدار برق شبکه شهری و تجهیزات الکترونیکی سبب جلوگیری از این مسائل و مشکلات می گردد. و تا زمان ایجاد تثبیت شرایط تغذیه مصرف کننده را عهده دار می شود.

امروزه در تجهیزات بیمارستانی و آزمایشگاه ها و مراکز حفاظتی و وسایل الکترونیکی که نیاز به برق دائمی دارند استفاده از UPS امری بدیهی است.

مزایای اصلی یک UPS :

  • -پشتیبانی کردن در هنگام قطعی برق شهری یا دیزل ژنراتور و یا هر منبع تغذیه دیگر.
  • -استفاده از برق موجود در باتری ها در کمترین زمان.
  • -در توان های متفاوتی تولید می شود.
  • -قابلیت نصب و راه اندازی آسان.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سیستم یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights