سیستم APC UPS به چه صورتی عمل می کند :

یو پی اس apc و عوامل موثر

سیستم APC UPS :

سیستم APC UPS یکی از انواع یو پی اس می باشد. که دارای ویژگی هایی است که در اینجا به بررسی آن پرداخته اییم.دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. که وظیفه حفاظت از سیستم های برقی را در مقابل تغییرات نویز و قطعی برق بر عهده دارد. به عبارتی دیگر در صورت قطعی برق یو پی اس بدون ایجاد وقفه انرژی مورد نیاز دستگاه ها را از باتری دریافت می نماید و به دستگاه انتقال می دهد. یو پی اس ها به طور کلی بر سه نوع آنلاین و آفلاین و لاین اینتراکتیو میباشند.

باتری UPS:

یکی از اجزای اساسی در یو پی اس ها باتری ها می باشند. چرا که در زمان خاموشی انرژی که مورد نیاز است را جهت تامین انرژی فراهم می آورند. کیفیت باتری بایستی بسیار خوب باشد تا از لحاظ کیفی دچار مشکل نگردد به عبارتی انتخاب نوع باتری اهمیت زیادی دارد که دو نوع باتری های سیلد اسید و یا نیکل کادمیوم از انواع خوب باتری ها می باشند.

تعمیرات یو پی اس :

سیستم یو پی اس به طور کلی از اجزای زیادی تشکیل یافته است که بایستی به خوبی از آن مراقبت گردد. فرآیند تعمیر و نگهداری سیستم یو پی اس امری ضروری است چرا که بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد. در صورت عدم سرویس و تعمیر توسط افراد متخصص خسارات مالی زیادی به همراه دارد.

نحوه کار یو پی اس APC

لوازم جانبی یو پی اس :

یک یو پی اس از لوازم جانبی مختلفی مانند باتری و کابینت باتری و ریل کیت و کابل ورودی و PDU و کارت پارالل تشکیل یافته است. یک یو پی اس بایستی به شکل رکمونت باشد تا امکان نصب آن داخل رک میسر گردد.

یو پی اس APC و ویژگی های آن

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه خرید، سرویس و نصب و بازدید و نگهداری یو پی اس خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights