سرویس و نگهداری یو پی اس به چه شکلی صورت می گیرد:

سرویس و نگهداری یو پی اس

سرویس و نگهداری یو پی اس :

سرویس و نگهداری یو پی اس از جمله فعالیت هایی است. که برای حفاظت از یو پی اس ها باید صورت گیرد در این مقاله سعی بر آن است تا در این پیرامون به بررسی آن بپردازیم.

جهت ایجاد فعالیت بهتر و کارایی خوب دستگاه های الکترونیکی و یو پی اس ها و کلیه سیستم هایی که صنعتی می باشند. و همچنین برای اینکه از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این سیستم ها جلوگیری به عمل آید. و از خرابی هرکدام از این دستگاه ها جلوگیری گردد

و دچار مشکلات مربوط به نداشتن برق اضطراری و تعمیرات آن نشود. بهترین راهکار سرویس دوره ای سیستم های یو پی اس می باشد.

سرویس و نگهداری یو پی اس یکی از فعالیت هایی است. که در شرکت آروند آویژه پارسیان به صورتی خاص انجام می پذیرد.

طرز کار یو پی اس به چه شکلی است:

کار کردن یو پی اس ها به وسیله باتری صورت می گیرد. و در هنگامی که برق شهری متصل است از آن برای شارژ باتری ها استفاده می گردد.

قابلیت های یو پی اس:

یکی از فرآیندهای دیگر UPS این است که از افت و افزایش ولتاژ برق نیز جلوگیری می کند علاوه بر اینکه باعث تامین برق می گردد. از ایجاد تغییر فرکانس در ورودی برق و ایجاد نویز نیز جلوگیری به عمل می آورد.

در صورتی که رعد و برق اتفاق بیفتد و افزایش ولتاژ و یا افت برق ایجاد گردد یو پی اس ها از آسیب جدی به تجهیزات متصل شده جلوگیری می نمایند.

 

سرویس و نگهداری یو پی اس

برای چه تجهیزاتی از یو پی اس استفاده می گردد:

اصولا یو پی اس ها به دلیل قیمت گرانی که دارند در موارد اضطراری و بسیار خاص استفاده می گردند. در دوربین مداربسته و تجهیزات آزمایشگاهی و در مراکز پزشکی برای جلوگیری از قطع برق از یو پی اس استفاده می نمایند.

KVA در یو پی اس به چه معناست:

کاوا به توان ظاهری هر یو پی اس گفته می شود.
وقتی گفته می شود یک یو پی اس 2 کاوا است یعنی به میزان 2000 وات توان تولید می نماید.
اما این عدد ظاهری یو پی اس است و توان حقیقی یو پی اس را با واحد KW می سنجند.

پریز یو پی اس به چه شکل است :

این پریز معمولا به رنگ قرمز می باشد و یا در بعضی موارد رنگی متفاوت با رنگ دیگر پریزها دارند. در هنگامی که از این پریز ها استفاده می نمایید دیگر نگران قطع شدن برق شهری نباشید چون این پریز ها برق خود را از یو پی اس می گیرد و همیشه دارای برق می باشند.

اما موضوعی که دارای اهمیت است این می باشد که از این پریزها نباید برای هر وسیله ای استفاده نمود مخصوصا برای وسایلی مانند موتور جوش و سنگ فرز و یا هر وسیله ای که در زمان روشن شدن نیاز به برق زیادی دارند چرا که به یو پی اس آسیب خواهند زد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر اطلاعاتی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights