سرویس و تعمیر و بازدید یو پی اس APC به چه شکل است:

سرویس و تعمیر و بازدید یو پی اس APC

سرویس و تعمیر و بازدید یو پی اس APC :

سرویس و تعمیر و بازدید یو پی اس APC از فعالیت هایی است که به تخصص نیاز دارد. و معمولا برای هر سرویس به شکل دوره ای یو پی اس ها مورد بازدید قرار می گیرند.

یو پی اس APCمدل Smart-UPS SRT 96V 3kVA

یک یو پی اس از چهار جز تشکیل شده است:

1- رکتیفایر (یکسو کننده شارژ)
2- اینورتر(مبدل DC به AC)
3- باتری – #خرید باتری
4- سوئیچ (کلید غیر هادی)

سرویس و تعمیر و بازدید یو پی اس APC

رکتیفایر:

در دستگاه برق اضطراری معمولا یک رکتیفایر این وظیفه را دارد تا تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم را برعهده بگیرد. سه حالتی از یک رکتیفایر وجود دارد که برای به دست آوردن جریان DC از آنها استفاده می توان نمود.IGBT شکل اولی از رکتیفایر و DIOD به اضافه IGBT و به همراه تریستور شکل دوم رکتیفایر است.

تعمیرات یو پی اس APC

اینورتر:

تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب توسط اینورتر صورت می گیرد. خروجی یک اینورتر معمولا معادل ولتاژ برق شهری است. اینورترها علاوه بر منابع برق اضطراری در مجموعه هایی مثل سلول خورشیدی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

اینورتر ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

– اینورتر با خروجی شبه سینوسی
– اینورتر با خروجی تمام سینوسی و بدون زمان سوئیچ
اینورتر با خروجی سینوسی

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS XLine Interactive1000VA

مزایای استفاده از یو پی اس:

از جمله مهمترین مزایا برای یو پی اس ها این است که زمانی که برق به طور کامل قطع می گردد. دستگاه مصرف کننده توسط یو پی اس از برق شهری به باتری سوئیچ می شود و بدون ایجاد وقفه ای در برق ، برق مورد نیاز را تامین می نماید. #باتری APC-#باتری فیام-

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای همواره در زمینه سرویس و بازدید یو پی اس ها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights