روش نصب یو پی اس APC به چه شکلی انجام می گیرد:

آشنایی با یو پی اس APC

روش نصب یو پی اس APC :

روش نصب یو پی اس APC بسیار مهم و اساسی می باشد و بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص در انجام این امر بسیار حرفه ای عمل می نمایند.

یو پی اس ها به دو شکل باتری داخلی و خارجی می باشند. در یو پی اس های باتری داخلی جهت نصب به مهارت خاصی نیاز نمی باشد . در این سبک از یو پی اس ها به دلیل آنکه از قبل باتری ها توسط شرکت سازنده در داخل دستگاه نصب شده است.با اتصال داد یو پی اس به برق شهری دستگاه مورد نظر شروع به کار می گردد. توان 10KVA در یو پی اس های باتری داخلی حداکثر توان است. یو پی اس های باتری بیرونی از 1KVA تا 800KVA را می توان مورد استفاده قرارداد.

روش نصب یو پی اس APC

نصب یو پی اس باتری خارجی یا اکسترنال بسیار تخصصی بوده است. و نصب آن نیازمند رعایت یکسری موارد مهم می باشد. که باید توسط کارشناس و متخصص مربوطه انجام پذیرد.
باتری ها در یو پی اس های باتری بیرونی بر حسب مورد بایستی به شکل موازی و یا سری نصب گردد و این عمل نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد و اگر خطا و اشتباهی صورت گیرد اثرات و آسیب های بسیار زیادی را بر جای می گذارد.

یو پی اس APC مدل Smart-UPS On-Line 3kVA

تاریخچه یو پی اس APC :

APC UPS به عنوان اولین قدرت برق و الکترونیک شرکت آمریکایی شناخته شده می باشد. به عبارتی دیگر شرکت APC تولید کننده یو پی اس و لوازم جانبی الکترونیک می باشد. شرکت APC با اشنایدر الکتریک و شرکت MGE در سال 2007 ادغام گردید و شرکت بزرگ تولید کننده یو پی اس را ایجاد نمودند.
برق اضطراری یو پی اس طراحی شده توسط شرکت APC جهت مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای تامین برق سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته و در بیمارستانها و کارخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده می باشند.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از عرضه کنندگان یو پی اس های APC می باشد که با داشتن نیروی متخصص فنی نقش بسیار مهمی را در نصب این یو پی اس ها ایفا می نماید در صورت نیاز به داشتن هر مشاوره ای در زمینه یو پی اس کافی است با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights