دلایل استفاده از یو پی اس شامل چه مواردی است:

یو پی اس MGE و کابینت

دلایل استفاده از یو پی اس :

دلایل استفاده از یو پی اس بسیار مهم می باشد.در مکان هایی که استفاده از برق بسیار لازم و حساس می باشد. و نگهداری و حفاظت از سیستم های وابسته به برق مهم است استفاده از یو پی اس امری ضروری است. نگهداری اطلاعات و موارد مهم امروزه بسیار حساس می باشد. زمانیکه سیستم های اطلاعاتی به برق شهری اتصال دارند. نیاز است تا از یو پی اس استفاده گردد. با استفاده از یو پی اس می توان مانع از قطعی برق شد و از آسیب رسیدن به دستگاه ها و از دست دادن اطلاعات جلوگیری به عمل می آید.

دلایل استفاده از یو پی اس

دیتا سنتر ها و بخش آی تی از جمله تجهیزات مهمی می باشد. که نیاز به حفاظت دارند. برای محافظت از آسیب های قطعی برق بایستی از یو پی اس استفاده نمود.در تجهیزات پزشکی نیز به دلیل استفاده از وسایل پزشکی بسیار گران قیمت و حفظ وسایل و جلوگیری از ایجاد آسیب بایستی از یو پی اس استفاده نمود.در بانکداری ها و اداره های دولتی نیز جهت حفاظت از اطلاعات و حفظ و نگهداری آنها بایستی از ups استفاده کرد.
برای دوربین های مدار بسته و کرکره های برقی نیز استفاده از یو پی اس جهت جلوگیری از قطعی برق و وجود برق بی وقفه نیاز است.

باتری یو پی اس :

وجود باتری در یو پی اس امری مهم است. چرا که انرژی مورد نیاز یو پی اس از باتری تامین می گردد.خصوصیات فیزیکی باتری مانند حجم و اندازه آن و جای گیری آن در فضای کابینت باتری و چیدمان و دسترسی به آن بسیار هوشمندانه بایستی صورت گردد.در بعضی از سیستم ها حتی وزن باتری نیز ممکن است سبب محدودیت گردد.

دلایل استفاده از یو پی اس

چرخه شار و دشارژ کردن در باتری امری مهم است. و در رابطه با کارکرد باتری در مکان هایی که منابع انرژی کم است. و امکان استفاده بیشتر از باتری احتمال دارد امری مهمتر می باشد. قبل از انتخاب باتری بایستی این نکته مدنظر باشد. که همه باتری هاکه قابلیت شارژ مجدد دارند مسائل و محدودیت هایی دارند که قبل از خرید بایستی مورد توجه قرار گیرد. نوع شارژر در این باتری ها نیز موثر و مفید است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آنها و تهیه باتری و لوازم جانبی خدماتی بسیار جامع ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights