درخرید یو پی اس MGE به چه نکاتی بایستی توجه نمود:

دلیل خرابی MGE UPS

درخرید یو پی اس MGE به چه مواردی دقت باید کرد :

درخرید یو پی اس MGE بایستی مواردی را مدنظر داشت تا خریدی با اطمینان صورت پذیرد.جهت انتخاب یو پی اس براساس توان و تعداد مصرف کننده مورد نظر بایستی توان کل مورد نیازی را تخمین بنماییم. برای هر دویست وات بایستی یک ups 1000-2000 آمپر انتخاب نماییم. اینکه این یو پی اس انتخابی از نوع آنلاین باشد بسیار بهتر است.

نحوه خرید یو پی اس :

جهت خرید یک یو پی اس بهتر است به شکل حضوری آن را انجام دهید تا قبل از خرید کردن یو پی اس مورد نظر مورد تست قرارداده شود. برگه گارانتی نیز تحویل گردد. در صورت خرید یک یو پی اس کار کرده نیز خرید حضوری بسیار بهتر می باشد.یک باتری در یو پی اس به عنوان اصلی ترین بخش آن می باشد.و به عبارتی زمانی که یک UPS خریداری می نماییم یعنی باتری را خرید می کنیم. انتخاب و خرید باتری نیکل کادمیوم بهترین نوع باتری است. دامنه حرکتی این باتری -20 تا +50 درجه است. در جهت استفاده برای مصارف عادی از باتری تیپ ال استفاده می گردد.

یو پی اس MGE و استفاده از آن

نکات مورد توجه در زمان خرید یو پی اس :

انتخاب یو پی اس بایستی با آن آمپری که قابل مصرف است متناسب باشد. مقدار آن باید از 7 آمپر ساعت کمتر نباشد و متناسب ترین میزان آن 10 آمپر ساعت است. به طور کلی سیستم یو پی اس از آسیب ناشی از قطع شدن برق و یا ایجاد نویزهای روی دستگاه ها جلوگیری می نمایند. برای هر سیستمی که نیاز به برق بدون قطعی دارند مورد نیاز است.

نکات نصب یو پی اس :

1- حفاظت از مسیر داده اهمیت زیادی دارد:
اطمینان از اینکه شبکه به خوبی پیکربندی شده است مهم می باشد.مدار جریان حفاظت از داده ها را در بین مسیر داده ارائه دهنده سرویس ارتباطی و سیستم رایانه ای خود نصب بنمایید.
2- نرم افزار مورد نیاز بایستی نصب گردد:
قبل از وصل یک یو پی اس بایستی نرم افزار مورد نیاز بایستی نصب گردد تا در صورت قطع شدن منبع تغذیه اصلی منبع تغذیه ای اتصال شده به سیستم به خوبی کار نماید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه خرید، سرویس و نگهداری از یو پی اس و تعمیرات آن خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights