داشتن یو پی اسAPC سبب چه مواردی می گردد :

داشتن یو پی اسAPC

داشتن یو پی اسAPC :

داشتن یو پی اسAPC از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که APC UPS از انواع پیشرفته و بسیار معروف یو پی اس ها می باشد.کاربرد یو پی اس ها بسیار زیاد و متنوع می باشد.در صنایعی مانند مخابرات و کارخانه ها و ادارات دولتی و بیمارستان ها استفاده از یو پی اس جهت داشتن برق بدون وقفه امری ضروری است.در زمان قطعی برق و یا ایجاد نوسانات برقی از دست دادن اطلاعات به دلیل قطع شدن برق امری جدانشدنی است. که دلیل استفاده از یو پی اس همین مهم می باشد که سبب گردیده از دست دادن اطلاعات صورت نگیرد. و دیتا های مورد نظر همواره موجود باشد.

داشتن یو پی اسAPC

ساختار یک UPS:

یکسو کننده شارژر یا رکتیفایر، باتری های یو پی اس، اینورتر یا مبدل دی سی به ای سی و سوئیچ از مواردی است. که ساختار یک یو پی اس را تشکیل می دهند.توان و قدرت دستگاه در صورتی که توان اینورتر قوی تر باشد. بسیار قوی است.و سبب می گردد از تجهیزات بیشتری توسط یو پی اس حفاظت گردد.

داشتن یو پی اسAPC

 

ظرفیت باتری های مورد نظر در یک یو پی اس هرچقدر بیشتر باشد. برق دهی و مدت زمان آن نیز در منبع بدون وقفه بیشتر خواهد شد.فیلترهای الکترونیکی که در دستگاه یو پی اس وجود دارد. سبب جلوگیری از نویزها و نوسانات برق می گردد.یو پی اس ها همچنین دارای مزیت حفاظت از تجهیزات در برابر رعد و برق و موارد ولتاژ بالا را دارا هستند.جریان برق یکنواختی توسط UPS به شکل موجی ثابت به مصرف کننده می رسد.

زمان برق دهی یو پی اس

تفاوت استابلایزر و UPS:

جهت تثبیت ولتاژ خروجی از فیلترهای الکترونیکی و حذف نوسانات و آلودگی های برق شهری نیز از استابلایزر مانند یو پی اس استفاده می گردد. نحوه عملکرد یو پی اس و استابلایزر متفاوت می باشد.از استابلایزرها بیشتر در مکان هایی مانند انتهای خطوط انتقال در روستاهای دور افتاده و یا جاهایی که دارای ترانسفورمر معیوب هستند. و غیر استاندارد می باشند استفاده می گردند.

شارژ کردن باتری ups

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights