خریدو نصب یو پی اس MGE به چه صورتی انجام می پذیرد :

وظایف یو پی اس MGE

خریدو نصب یو پی اس MGE :

خریدو نصب یو پی اس MGE فرآیندی است که بایستی به دقت صورت پذیرد و توسط افراد متخصص انجام گیرد. در این مقاله درباره خرید یو پی اس و مواردی که در مورد نصب یک یو پی اس مهم می باشد توضیحاتی را بیان کرده اییم.

خرید یو پی اس MGE

به منبع تغذیه بدون وقفه UPS می گویند که در کنار تجهیزات برقی مانند کامپیوتر قرار می گیرد. و از آسیب هایی که ممکن است در اثر نوسانات برق و قطعی برق ایجاد شود جلوگیری به عمل می آورد. داشتن یک یو پی اس بسیار خوب و متناسب با مصرف و توان مورد نیاز بسیار دشوار و مهم است. چرا که هر یو پی اس دارای مشخصات خاص خود می باشد. که در ذیل آورده شده است.کسب اطمینان از محصول و داشتن رضایت از خرید یو پی اس دو فاکتور مهم در خریداری UPS می باشد.

درخرید یو پی اس MGE

انواع یو پی اس ها :

به طور کلی یو پی اس ها در سه دسته قرار می گیرند :
1- یو پی اس آفلاین یا یو پی اس های آماده به کار
2- یو پی اس های آنلاین
3-یو پی اس لاین اینتراکتیو یا در تعامل با خط

یو پی اس آفلاین :

ارزان ترین نوع یو پی اس ها این مدل از یو پی اس ها می باشند. که عملکرد آنها اینگونه است که در شرایط عادی دستگاه را به برق شهری مستقیما وصل می کنند. و در زمانی که برق قطع شد یو پی اس به حالت باتری تغییر وضعیت می یابد. این یو پی اس ها به دلیل بدون وقفه بودنشان یو پی اس های خوبی نمی باشند. برای دستگاه های بسیار حساس بهتر است از این نوع استفاده نگردد.

یو پی اس آنلاین :

بهترین نوع یو پی اس ها هستند. و گران نیز می باشند البته در گذشته به دلیل قیمت بسیار بالای آن تنها برای کاربردهای تجاری از این یو پی اس ها استفاده می گردید. امروزه با افزایش پیشرفت تکنولوژی استفاده در سایر عرصه ها از یو پی اس آنلاین نیز مقرون به صرفه می باشد.این یو پی اس آنلاین بدون هیچ وقفه ای حتی در زمان قطعی برق نیز آماده به کار است.و از نوسانات برق جلوگیری می نماید.

mge-galaxy 5500-120kva

یو پی اس لاین اینتراکتیو :

این یو پی اس ها نیز در مدیریت قطعی برق عملکرد خوبی دارند و بوسیله ترانسفورماتورها که با نوسانات لحظه ای برق ولتاژ خروجی شان را تنظیم می نماید و قیمت پایینی دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه خرید و سرویس و نگهداری یو پی اس ها خدمات جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights