تعمیر یو پی اس MGE به چه صورتی انجام می پذیرد:

تعمیر یو پی اس MGE

تعمیر یو پی اس MGE :

تعمیر یو پی اس MGE از مواردی است. که بایستی به شکلی حرفه ای توسط نیروی متخصص انجام پذیرد. از جمله فعالیت های متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان تعمیر یو پی اس MGE می باشد.

شرکت ایتون در سال 2007، شرکت یو پی اس MGE را خریداری نمود و به عنوان اولین تولیدکننده یو پی اس تک فاز در جهان مبدل گردید. پس از آن کل سهام شرکت MGE توسط یو پی اس APC خریداری شد. و به بزرگترین تولید کننده یو پی اس جهان تبدیل گردید. از لحاظ کیفی و عملکردی یو پی اس های MGE و APC از پرفروش ترین یو پی اس های اروپا و آمریکا محسوب می شوند.شرکت آروند آویژه پارسیان از نمایندگان فعال فروش UPS MGE می باشد. که همواره در حال خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد.

تعمیر یو پی اس MGE
انواع یو پی اس MGE:

– یو پی اس MGE-G-3000:

در دنیا اولین مرکز داده می باشد. جهت سازگاری با بارهای نوع کامپیوتر غیر خطی با واحد های قدرت 10 تا 30 وات بهینه شده است.

– یو پی اس MGE-G-3500:

راندمان بالا و بسیار خوبی دارد برای مراکز داده کوچک که برای محیط های صنعتی می باشد سازگار است. دارای حفاظت قدرتمندی می باشد.

– یو پی اس MGE-G-5000:

دارای تکنولوژی آنلاین جداسازی و حفاظت در برابر اختلال ها و همچنین دارای مدیریت UPSTREAM نیز می باشد.

تعمیر یو پی اس MGE

تعمیر یو پی اس ها :

با افزایش پیشرفت صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و نیاز به تامین برق در وسایل برقی احساس نیاز به نگهداری و تعمیر آنها نیز افزایش یافته است. که تعمیر یو پی اس ها در این مجموعه ها اهمیت زیادی دارد. چرا که تعویض نمودن یو پی اس باعث ایجاد هزینه های بسیاری می شود.
با استفاده از یو پی اس ها اطلاعات موجود در هر صنعتی که از یو پی اس استفاده می کند. با اتصال به سیستم برق و سرورها و حفظ جریان برق ذخیره و نگهداری می شود.با توجه به میزان مصرفی بایستی از یو پی اس مناسب استفاده نمود.

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای فنی و متخصص در امر تعمیر یو پی اس MGE و APC خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید. با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights