تعمیر یو پی اس apc به چه شکلی انجام می گیرد:

کارکردهای یو پی اس APC

تعمیر یو پی اس apc :

تعمیر یو پی اس apc امری بسیار مهم و حساس می باشد که بایستی توسط افراد متخصص در این امر انجام پذیرد تا از ایجاد خطرات جلوگیری گردد.از برندهای مطرح در دنیا در حیطه یو پی اس برند APC می باشد.از جمله خدماتی که شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تعمیر و سرویس یو پی اس ارائه می دهد. تعمیر APC UPS می باشد.

 تعمیر یو پی اس apc

خدماتی که در راستای تعمیر این یو پی اس ها صورت می گیرد شامل :

  • -تعمیرات مربوط به بردهای یو پی اس APC
  • -تصحیح مشکلات و خرابی های موجود در باتری و شارژ کردن آن.
  • -بررسی مشکلات سوئیچ شدن بین باتری و برق شهری و رفع آن مشکل.
  • -تعویض کردن و یا تعمیر نمودن قطعات آسیب دیده در یو پی اس.
  • -بررسی نمودن خطاهای مربوط به دستگاه و رفع نمودن آنها.

 تعمیر یو پی اس apc

عیب یابی APC UPS:

از جمله مراحلی که در تعمیر کردن یو پی اس انجام می گیرد عیب یابی دستگاه می باشد. در بعضی موارد ممکن است زمانی که از یو پی اس استفاده می نمایید از عملکرد آن رضایت نداشته باشید که ممکن است مشکلاتی در پیکربندی و یا نصب و راه اندازی آن ایجاد شده باشد. یافتن عیب و مشکل اصلی در یو پی اس امری بسیار مهم است چرا که اگر به اشتباه عیب یابی گردد هزینه های بسیاری را موجب می گردد.

 تعمیر یو پی اس apc

– هشدارهای مربوط به ال ای دی APC UPS :

در زمان قطع شدن برق یو پی اس برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین می نماید.توسط آلارم هایی که به شکل شنیداری و یا حتی دیداری پیام هایی از یو پی اس حاصل می گردد. که بعضی از آنها خطا و ارورهایی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد.در ادامه به بررسی نشانگرهای ال ای دی خواهیم پرداخت. برخی از این نشانگرها در برندهای دیگر یو پی اس مشترک می باشند.

در ادامه به شکل مختصری به بررسی ای آلارم ها می پردازیم:

ON-LINE:این نشانگر زمانی روشن می شود که برق شهری برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین می نماید. هنگامی که این نشانگر خاموش بود به این معناست که یو پی اس خاموش می باشد و یا در حال ذخیره نیروی باتری است.

AVR TRIM:این چراغ زمانی روشن می گردد که ورودی ولتاژ وارده به یو پی اس بالا می باشد. یو پی اس در این حالت می تواند بدون هیچ تاثیر منفی بر روی دستگاه به شکلی نامحدود به کار خود ادامه دهد اما بایستی توسط یک فرد متخصص در صورت بالا بودن همواره ولتاژ مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تعمیر و نگهداری یو پی اس خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights