تعمیر کردن یو پی اس apc به چه صورتی می باشد :

APC Smart-UPS 1500VA

تعمیر کردن یو پی اس apc :

تعمیر کردن یو پی اس apc امری تخصصی می باشد که بایستی توسط افراد متخصص در این حیطه صورت پذیرد.ups ها دستگاه های بسیار حساسی می باشند. که کار با آنها بسیار مهم می باشد. بسیاری از مشکلات مثل روشن نشدن یو پی اس ها و شارژ نشدن و یا خاموش شدن دستگاه ها دلایلی دارد. که در ادامه درباره آنها سخن گفته اییم.

تعمیر کردن یو پی اس apc

– به چه دلیلی زمانی که تمامی اتصالات یو پی اس به آن متصل هستند ups خاموش می گردد؟

زمانی که بیشتر از ظرفیت یو پی اس به آن وصل گردد. مشکلاتی برای آن ایجاد می شود.انرژی که به باتری متصل است نباید از میزان ظرفیت یو پی اس بیشتر شود. برای درست نمودن این مشکل بار مورد نیاز برای هر قطعه بایستی مورد محاسبه قرار گیرد. و به درستی برای آن استفاده گردد.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS SRT 48V 1kVA

دلایل شارژ نشدن باتری یو پی اس ها :

زمانی که برای مدت طولانی دستگاه استفاده نمی گردد و باتری بدون شارژ می ماند این اتفاق می افتد پس بهتر است در هنگام استفاده نکردن از دستگاه باتری ها هر سه ماه یکبار مورد شارژ کردن قرار گیرد.با اتصال یو پی اس به یک خروجی ac در مدت زمان 4 تا 6 ساعت سبب رفع این مشکل می گردد.اگر باتری برای زمانی طولانی بدون شارژ بماند قطعا بسیار زود خراب می گردد.هر سه ماه یکبار بایستی شارژ کامل باتری ها صورت پذیرد.

تعمیرونگهداری یو پی اسAPC

– دلیل خاموش شدن تجهیزات در زمانی که یو پی اس در حالت باتری است:

دلایل زیادی جهت عدم تامین نیروی باتری برای تجهیزات توسط یو پی اس وجود دارد.بایستی تست باتری انجام پذیرد تا اطمینان حاصل گردد. که که بار متصل شده از میزان حداکثر ظرفیت یو پی اس تجاوز نمی کند. و به خروجی های باتری تجهیزات وصل شده باشند.اگر سن یو پی اس و باتری بیش از دو سال باشد عملکرد و ظرفیت باتری در طول زمان بدتر می شود و بایستی باتری جدیدی برای یو پی اس استفاده گردد.با دانستن ولتاژ روی باتری می توان متوجه شد که آیا در محدوده ظرفیت مورد نظر می باشد یا خیر.

سرویس یو پی اس APC

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیرات یو پی اس خدمات جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights