تعمیرکردن یو پی اس APC چگونه باید انجام پذیرد:

آشنایی با یو پی اس APC

تعمیرکردن یو پی اس APC :

تعمیرکردن یو پی اس APC از جمله فعالیت هایی است، که بایستی توسط متخصص مربوطه صورت پذیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن کادری متخصص در امر تعمیرات انواع یو پی اس ها همواره این اطمینان خاطر را به شما می دهد. تا با کمترین زمان بهترین کیفیت را دریافت نمایید.از جمله برندهای مطرح جهانی برند یو پی اس APC می باشد که گرفته شده از واژه American Power Conversion است.

تعمیرکردن یو پی اس APC

نمایندگی دستگاه های APC خدمات متفاوتی از جمله :

  • تعمیر کردن بردهای مخصوص یو پی اس APC
  • رفع مشکلات مربوط به باتری دستگاه APC و شارژ باتری
  • تعویض و تعمیر کردن قطعه های آسیب دیده شده یو پی اس
  • از بین بردن مشکلات سوئیچ شدن بین برق شهری و باتری
  • رفع نمودن و بررسی کردن خطاهای ایجاد شده مربوط به دستگاه

 

عیب یابی APC یو پی اس ها:

از جمله مهمترین مراحل تعمیر یو پی اس بخش عیب یابی آن است شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص خود عیب یابی یو پی اس ها را انجام می دهند. و سپس به انجام تعمیر و یا تعویض قطعات می پردازند. عیب یابی اشتباه دستگاه یو پی اس توسط افراد نا متخصص سبب ایجاد هزینه های زیادی که بی مصرف اعمال شده است می گردد پس بایستی به افرادی کار را سپرد که بسیار متخصص در این امر باشند.
UPS ممکن است عملکردی که شما انتظار آن را دارید نداشته باشد. که این موضوع به دلیل اشکال در پیکربندی و یا عدم عملکرد صحیح قطعات و یا محیط راه اندازی و نصب می باشد.

نصب یو پی اس :

نصب کردن دستگاه یو پی اس و محصولات دیگر بایستی با رعایت کردن استانداردهای بین المللی و انجام اصول ایمنی صورت پذیرد. پرسنل و افراد متخصص ما در آروند آویژه پارسیان پروسه نصب و راه اندازی یو پی اس را به شکلی بسیار حرفه ای انجام خواهند داد.

باتری یو پی اس :

باتری های یو پی اس مناسب دستگاه های یو پی اس به چهار بخش تقسیم می شوند:
1- باتری اسید سرب
2- باتری نیکل کادمیوم
3-باتری لیتیوم یون
4-سیلور آلکالین

باتوجه به ساختار و شکل هرکدام از باتری ها مزایا و معایبی نیز دارند. که با این تفاسیر بهترین و با کیفیت ترین نوع باتری بین انواع باتری های نام برده شده برای یو پی اس ها باتری اسید سرب می باشد.
شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه انواع یو پی اس ها به خصوص یو پی اس APC وMGE و باتری های یو پی اس خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هرسوالی و نیاز به مشاوره می توانید. با پشتیبان های ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights