تعمیرات یو پی اس به چه صورتی انجام می پذیرد :

یو پی اس هووآوی و به

تعمیرات یو پی اس :

تعمیرات یو پی اس امری مهم و ضروری می باشد که بایستی توسط افراد حرفه ای صورت پذیرد. در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.منبع تغذیه بدون وقفه یا یو پی اس وظیفه تامین نمودن بار مصرفی و مورد نیاز تجهیزات الکتریکی را فراهم می نماید. یو پی اس بدون هیچ وقفه ای انرژی موجود در باتری ها را در اختیار دستگاه های مصرفی می گذارد. دستگاه ups دارای مصارف و کاربردهای بسیار زیادی می باشد و دارای انواع مختلفی می باشد.که هر نوع آن دارای وظیفه و عملکردی می باشد.

وظیفه اصلی یو اس:

ups دستگاهی است که بدون ایجاد توقف برق را وارد مدار می نماید. بدون اینکه وسیله مورد نظر در زمان نبود برق شهری دچار خاموش شدن گردد این فعالیت را انجام می دهد.همچنین اساس فعالیت یو پی اس این است. که تجهیزات الکتریکی مورد نظر را از نوسانات و تغییرات ولتاژ حفاظت می نماید. و همچنین سبب تثبیت جریان برق می گردد.

تعمیرات یو پی اس

انواع یو پی اس :

upsها به سه نوع آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو دسته بندی می شوند. این دسته هرکدام دارای چند بخش نیز می باشند.یو پی اس ها بر اساس شکل موج خروجی نیز به سه نوع موج پله ای و سینوسی پله ای و سینوسی طبقه بندی می گردند.وسایلی مانند کامپیوترها که دارای تغذیه داخلی هستند از نوع موج پله ای استفاده می کنند. این نوع دارای لبه های هارمونیک هستند. که برای سایر وسایل دارای ضرر می باشند.برخلاف نوع موج پله ای نوع موج سینوسی پله ای دارای هارمونیک های کمتری می باشند و برای بیشتر وسایل مناسب هستند. نوع موج سینوسی بسیار به موج برق شهر شباهت دارند و برای همه وسایل مناسب می باشد.

تعمیرات یو پی اس

نگهداری و تعمیرنمودن ups :

جهت تعمیر کردن یو پی اس بهتر است ابتدا خود یو پی اس را تست کنیم تا اطمینان یابیم که اصلا نیازی به تعمیر دارد یا نه.برای این کار ابتدا برق شهری را قطع نموده و اگر یو پی اس توانست برق لازمه را تامین کند یعنی سالم است.اگر مدت کمی توانست برق را تامین نماید و یا نتوانست نیاز به تعمیر دارد و بایستی بخش های مختلف آن مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیرات یو پی اس

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر یو پی اس خدمات جامعی را ارائه می دهد. در صورتی که در این زمینه نیاز به مشاوره دارید می توانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights