تعمیرات یو پی اس MGE به چه صورتی انجام می گیرد:

تعمیرات یو پی اس MGE :

تعمیرات یو پی اس MGE یکی از اموری است، که به شکلی حرفه ای توسط متخصصان مربوطه انجام می پذیرد.دستگاهی که در زمان قطعی برق سبب ورود برق بدون وقفه به مدارها می شود. و برق مصرفی مورد نیاز را تامین می نماید UPS نام دارد. در سال 2007 توسط شرکت ایتون شرکت یو پی اس MGE را خریداری کرد. و به اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان شرکت ایتون تبدیل شد.بعد از آن در سال 2010 شرکت یو پی اس APC سهام شرکت MGE را به طور کلی خریداری کرد. و به بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان در آن سال مبدل گردید.

امروزه در شرکت های اشنایدر الکتریک و APC یو پی اس های شرکت MGE تولید می گردد. و از لحاظ کیفی و عملکردی از ضریب بالایی برخوردار می باشد. و در آمریکا و اروپا از پرفروش ترین UPS ها می باشد. شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از نمایندگان یو پی اس های MGE می باشد که در این زمینه خدماتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

تعمیرات یو پی اس MGE

از طریق اشنایدر الکتریک خط تولید یو پی اس سه فازی MGE در فعالیت می باشد. و شامل یو پی اس های زیر می باشد:
MGE GALAXY 3500 که به جای MGE GALAXY 300 قرار گرفت و برای EPS3000 مشهورترین جایگزین است.
جایگزین معروف دیگری که برای MGE COMET مورد استفاده قرار گرفته است MGE GALAXY 4000 می باشد همچنین MGE GALAXY 5000 نیز به جای MGE COMET جایگزین گردید.

از انواع دیگر یو پی اس MGE :

MGE GALAXY PW
MGE EPS 7000
MGE EPS 8000

اساس کار یو پی اس :

دستگاه یو پی اس باعث می گردد بدون اینکه دستگاهی که برق آن قطع شده است خاموش گردد و یا ریست گردد برق مورد نیازش تامین می شود و از آسیب رسیدن به دستگاه ها جلوگیری به عمل می آید و به عبارتی یو پی اس باعث تثبیت جریان برق علاوه بر محافظت از دستگاه ها می گردد.براساس ویژگی هایی که دارند یو پی اس ها به سه نوع یو پی اس آنلاین و یو پی اس آفلاین و یو پی اس های لاین اینتر اکتیو تقسیم می گردند.

علائم خرابی یو پی اس MGE:

از جمله مشکلاتی که برای یو پی اس ها و همچنین یو پی اس MGE ایجاد می گردد شارژ نشدن باتری و روشن نشدن یو پی اس و یا عدم ارائه بکاپ و … می باشد.
در صورت زیاد شارژ شدن باتری سبب خرابی باتری می شود چرا که زیاد شارژ شدن سبب افزایش دمای باتری می گردد و این امر باعث خروج گاز از سوپاپ آن شده و باتری را دچار خرابی می نماید.طول عمر باتری یو پی اس در اثر ورود برق متناوب کاهش می یابد و بایستی از ورود برق متناوب به آن جلوگیری به عمل آورد.

تعمیرات انواع دستگاه یو پی اس:

هر نوعی از یو پی اس ها ممکن است دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. در مورد یو پی اس های MGE و APC نیز بایستی در صورت بروز خرابی توسط متخصصین حرفه ای مورد تست و عیب یابی قرار بگیرند شرکت آروند آویژه پارسیان از نمایندگی های یو پی اس MGE می باشد. که شما عزیزان در صورت داشتن هر سوال و یا نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights