تعمیرات یو پی اس APC به چه صورتی انجام می شود:

تعمیرات یو پی اس APC

تعمیرات یو پی اس APC :

تعمیرات یو پی اس APC یکی از فعالیت هایی است. که باید توسط متخصصین آن انجام پذیرد. که پرسنل حرفه ای ما در شرکت آروند آویژه پارسیان تعمیرات تخصصی یو پی اس را به خوبی به انجام می رسانند.

یو پی اس APC:

در سال 1981 شرکت آمریکایی APC تاسیس گردید. این شرکت از MIT به وسیله سه مهندس برق ایجاد شد. در سال 1986 این شرکت در رود آیلند توانست یک مرکز تولید را برای محصولات خود ایجاد نماید.

دستگاه +450AT اولین یو پی اس شرکت APC نام داشت که جایزه PC MAGAZINE EDITOR S CHOICE را برنده شد.APC سهام شرکت خود را برای تجارت عمومی درسال 1988 در دسترس مردم قرار داد. نرم افزار POWER CHUTE نیز در سال 1989 توانست جایزه ای را در بخش یو پی اس های برند APC برنده شود و به خوداختصاص بدهد و همین فرآیند موجب ایجاد انقلابی در موضوع مدیریت قدرت شد.

تعمیرات یو پی اس APC

محصولاتی مثل SMART UPS توسط شرکت APC در سال 1990 تولید و معرفی شد و باعث شد که خدمات خود را گسترش دهد. 155 محصول جدید توسط این شرکت در طول دهه 1990 طراحی و تولید گردید و در بازار الکترونیک و برق محصولاتی جدید را عرضه نمود. اولین یو پی اس های ماژولار که MATRIX نام دارد محصول این شرکت است. شرکت APC برای اولین بار یو پی اس INFRA STRU XURE را در سال 2003 معرفی نمود که این محصول باعث دریافت 20 جایزه از سراسر جهان گردید.

برتر بودن تجارت این شرکت و تولید محصولات با کیفیت توسط آن موجب گردید که بیشتر از 100 جایزه را کسب کند. یک شرکت چند ملیتی به نام اشنایدر الکتریک که اروپایی می باشد در فوریه سال 2007 شرکت APC را مورد خرید قرار داد و همین امر باعث ایجاد واحد تجاری به نام Cooling Services(CPCS0) & Critical Power در این کمپانی گردید که امروزه شامل برند های apc و mge یو پی اس می باشد. شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از معتبرترین نمایندگی های فروش یو پی اس شرکت apc و تعمیر آن می باشد.

                                                          تعمیرات یو پی اس APC تعمیرات یو پی اس APC

ویژگی و کاربرد apc ups:

امروزه به دلیل شناخته شدن محصولات شرکت apc و کیفیت بالای آنها مشتریان بسیاری جذب این برند شده اند و تنوع و تولید محصولات ویژه ای را در این کمپانی خواهیم دید.

براساس قدرت و توان خاص هر یو پی اس apc برای مصارف خاصی در نظر گرفته شده اند که در ادامه این مقاله آنها را بیان می نماییم و انواع این یو پی اس های apc را به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود.

از جمله برندهای مشهور جهانی برند apc می باشد که برای تمامی مصارف نام برده در زیر قابل استفاده است:

1- مصارف خانگی یو پی اس apc :

برای تامین نمودن برق دستگاه کامپیوترهای شخصی و همچنین کنسول های بازی و وسایل برقی آشپزخانه

2- برای استفاده در شرکت های کوچک:

برای تامین نمودن برق کامپیوترها و مودم ها و مانیتور در شرکت ها

3- اتاق سرور ها:

جهت استفاده در سیستم برق شبکه های سرور و دیتا سنتر ها

4- مصارف تجاری:

برای تامین کردن برق در فروشگاه های تجاری و صنعتی و مرکزهای خرید

5- آموزش و پرورش:

تامین کردن برق در مدرسه ها جهت مصارف دانش آموزان

برای هرکدام از موارد بالا شرکت apc با توجه به میزان ورودی و خروجی دستگاه و شرایط محیطی دستگاه و پشتیبانی و … مدلهایی مختلف را برای مصرف کاربران پیشنهاد می دهد که براساس نیاز خود شما می توانید با شرکت آروند آویژه که از نمایندگی های apc می باشد در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را به درستی انتخاب نمایید.

تعمیرات یو پی اس APC

انواع یو پی اس های apc:

 • – یو پی اس APC smart-UPS Online (SRTL -SURT – SRT) :
  SURTA1500XL
  SRT1500XLA
  SRT1000RMXLA-NC
  SRT2200RMXLA
 • یو پی اس APC smart-UPS :
  SMC1500
  SC450RM1U (Rack mount)
  SCL500RM1UNC
  SC420
 • یو پی اس APC Symmetra LX :
  SYH2K6RMT-P1
  SYH4K6RMT-P1
  SYHF6KT
  SYA4K8RMP

شرکت apc به دلیل کیفیت و تنوع بالای محصولاتی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است شرکت آروند آویژه پارسیان نماینده apc می باشد در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه یو پی اس های apc و mge می توانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights