با ups mge بیشتر آشنا شویم

ups mge

تاریخچه شرکت ups mge

شرکت ups mge در سال 2007 میلادی توسط شرکتی به نام EATON خریداری شد و پس‌ازاین بود که این شرکت موفق شد به اولین تولیدکننده‌ای که در دنیا یو پی اس تک فاز تولید می‌کند، تبدیل شود. و پس از گذشت چند سال، شرکتی به نام یو پی اس APC در سال 2010 کل سهم شرکت MGE را خرید و هم‌اکنون یو پی اس هایی که متعلق به شرکت MGE هستند، در شرکت‌های APC و اشنایدر الکتریک طراحی و تولید می‌شوند و جالب است بدانید که در کشورهای اروپا و آمریکا، فروش بسیار خوب و قابل‌توجهی داشته است.

یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات این شرکت که فروش آن بسیار خوب بوده است. یو پی اس های کوچک با توان کمتر از ۱۰۰۰۰ ولت‌آمپر است. محصولات شرکت ups mge شامل سه دسته اصلی MGE Galaxy 4000, 5000، MGE Galaxy PW و MGE Galaxy 3500 می‌شود و همچنین در گروه محصولات MGE EPS 7000 and MGE EPS 8000 عرضه می‌شود. محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شوند، تجهیزاتی مانند سیستم خنک‌کننده همراه با دو فن، 4 عدد پورت خروجی برق برای مصرف‌کننده و پورت‌های یو اس بی دارد و به‌صورت خوابیده و ایستاده هستند.

ups mge (صنعتی و سه فاز):

یو پی اس هایی که در این دسته قرار می‌گیرند. محدوده توان آن‌ها چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۱۱۰۰ ولت‌آمپر دارند. و سازگار با ورودی سه فاز ۴۸۰ و ۶۰۰ می‌باشد.

سایر مدل‌های  ups mge:

  • یو پی اس MGE Galaxy 3000:

این نوع به‌عنوان اولین مرکز داده در جهان فعالیت می‌کند. و دامنه عملکرد آن به صورتی است که برای برنامه‌های کاربردی که در سطح متوسط هستند. به‌طور دقیق و خاص طراحی می‌کند و در این خانواده واحدهایی که در آن هستند، قدرتی معادل 10 تا 30 کیلووات دارند و برای اینکه با بارهای نوع کامپیوتر غیرخطی سازگاری خوبی داشته باشند، آن را بهینه کرده‌اند.

  • ups MGE Galaxy 3500:

هدف از طراحی این مدل، برای مراکز داده کوچک و نیاز محیط‌های صنعتی برای افزایش راندمان و کارایی خوب و قابل‌قبول. از حفاظت سه فاز فشرده استفاده می‌کنند. در باتری این خانواده که باتری ماژولار نام دارد، حفاظتی قدرتمند برای ورودی / خروجی ۲۰۸V در محدوده ولتاژ ۱۰ kVA – 30kVA دارد و این مدل یک جانشینی برای Galaxy 3000 MGE محسوب می‌شود.

  • ups MGE Galaxy 4000:

در این مدل از یک قدرت سه فازی قوی و نیرومند استفاده‌شده است. که مناسب نرم‌افزارهای صنعتی و مراکز داده می‌باشد. در هنگام طراحی و تولید محصولات Galaxy MGE، از ولتاژهایی با مقادیر از ولتاژهای ۴۰kVA-225kVA و ولتاژ ورودی ۳ فاز ۲۰۸V، ۴۰۰V، ۴۸۰V و ۶۰۰V استفاده‌شده است. که سازگاری خوبی دارد و همان‌طور که می‌دانید این نوع جزو محبوب‌ترین سری‌ها است.

معرفی UPS MGE
معرفی UPS MGE
  • ups MGE Galaxy 5000:

در این مدل از یک فناوری استفاده می‌شود که سبب می‌شود عملکرد و کارایی آن افزایش پیدا کند. و در این فناوری در مقابل تمامی مشکلات یا اختلالاتی که ممکن است رخ دهد. آن‌ها را از یکدیگر جدا و درعین‌حال از آن‌ها محافظت می‌کند. از طریق مدیریت هارمونیک می‌تواند حتی در طرح‌های سخت و دشوار منعطف باشد. و همچنین باعث می‌شود تا کار نصب و راه‌اندازی به‌آسانی انجام شود.

  • یو پی اس MGE Galaxy PW:

این مدل از یو پی اس ها برای مراکز داده کوچک و متوسط، امکانات حمل‌ونقل و همچنین فن‌آوری تبدیل دوطرفه در خط برای انزوا واقعی بین ورودی و خروجی ارائه می‌دهد. و همچنین در نسخه‌های قدیمی آن قدرت ۳ فاز را از خانواده MGE ارائه می‌دهد.

  • یو پی اس MGE EPS 7000:

هدف از ساخت این نوع یو پی اس این بوده است که پاسخگوی مراکز داده بزرگ و متوسط، اماکن بحرانی و ساختمان‌ها باشد. و هنگامی‌که از این مدل استفاده می‌کنید، می‌توانید در عرض چند دقیقه به اجزای مهم و کاربردی دسترسی داشته باشید.

  • یو پی اس MGE Comet:

در این مدل به‌صورت فرآیندهای بحرانی را رصد می‌کند. و در کاربردهای صنعتی از آن استفاده می‌شود. و Comet از دستگاه‌هایی که حساس هستند. و علاوه بر این فناوری‌هایی نظیر فیلتر دوگانه در ورودی و خروجی و دو برابر تبدیل در خط ارائه می‌دهند و همچنین برای جلوگیری از تداخل رادیویی برق از این نوع یو پی اس استفاده می‌کنند.

  • یو پی اس MGE EPS 8000:

در این نوع از 3 فاز محافظت استفاده می‌کند و با معیارهایی مانند در دسترس و باکیفیت بودن در بازار مرکز داده بزرگ انتخاب می‌شود که از ۵۵۵ تا ۱۱۲۵ کیلووات در یک جعبه واحد است. با استفاده از فناوری‌هایی که به آن افزوده‌شده است، محدودیت اعوجاج هارمونیک کل کمتر از ۵ درصد و همچنین از ۱۲ پالس رکتیفایر و اینورتر برخوردار است.

  • یو پی اس Galaxy VX:

در این مدل از سه فاز ۵۰۰kVA به ۷۵۰kVA محافظت می‌کند که کارآمد و مقیاس‌پذیر است و به‌این‌علت که حالت‌های عملیاتی انعطاف‌پذیری دارد، برای مراکز داده، برنامه‌های کاربردی حیاتی کسب‌وکار مناسب و انعطاف‌پذیر است.

  • یو پی اس Galaxy VM:

در این نوع از یک باتری قدرتمند بانام‌های ۱۶۰-۱۱۲۵kVA-480V و ۱۶۰-۱۰۰۰kVA 400V 3-phase UPS استفاده می‌کند و به‌صورت یکدست به نرم‌افزارهای کاربردی صنعتی و مراکز داده وصل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights