بازدید و سرویس یو پی اس APC چگونه انجام می پذیرد:

تعمیرات یو پی اس

بازدید و سرویس یو پی اس APC :

بازدید و سرویس یو پی اس APC امری تخصصی است. که بایستی توسط افراد متخصص در زمینه یو پی اس شکل گیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی فنی متخصص در امر بازدید و تعمیرات و سرویس یو پی اس همواره در این فعالیت بسیار دقیق عمل می کند. و نتیجه کاری خوبی را به کارفرمایان ارائه می دهد.

APC Smart-UPS 1500VA

اقداماتی که پیشگیرانه صورت می گیرد و جهت رفع ایرادات و مشکلات ایجاد شده انجام می پذیرد تعمیر و نگهداری و سرویس یو پی اس را شامل می شود. با انجام بازدید و سرویس به موقع و زمان دار از یو پی اس ها همواره آنها را در وضعیتی سالم و به دور از خرابی می توانیم نگه داریم. افرادی که دارای تخصص لازم جهت انجام تعمیر و سرویس یو پی اس هستند. نبایستی در این امور دخالت نمایند چرا که سبب ایجاد وضعیتی جبران ناپذیر در یو پی اس ها می شوند.

سرویس و تعمیر یو پی اس APC
جهت انجام اقدامات پیشگیرانه ممکن است نیاز به خاموش کردن دستگاه UPS باشد. جهت افزایش طول عمر باتری ها نیز بایستی به شکلی دوره ای از آنها نگهداری گردد. وسایل با توان بالا اگرچه نیمه هادی هم باشند. نیاز به سرویس و تعمیر و نگهداری دارند.

تعمیرونگهداری یو پی اسAPC

مشکلات معمول در یو پی اس ها:

بسیاری از مشکلاتی که در یو پی اس ها ایجاد می شود ناشی از بروز مشکل در شبکه برق می باشد. این موارد شامل نویز یو پی اس و مشکل اینورتر و شارژ باتری UPS و … می باشد. که سبب به صدا در آمدن زنگ هشدار در پنل یو پی اس می گردد.

مشکلات شبکه برق:

یکسری مشکلات که در شبکه برق که سبب ایجاد مشکل در تجهیزات داخلی UPS می شوند شامل:

  • -قطعی کامل شبکه برق: عواملی مثل قطع کابلهای برق و ایجاد صاعقه و تقاضای زیاد در شبکه مصرف کنندگان باعث ایجاد قطعی کامل شبکه برق می گردد.
  • – افت ولتاژ: کم بودن توان تولیدی در مقابل تقاضای شبکه و خرابی تجهیزات جانبی افت ولتاژ صورت می گیرد. که خود می تواند به سخت افزار نیز آسیب وارد نماید.
  • – کاهش ولتاژ: این کاهش ممکن است به شکلی عمدی جهت صرفه جویی در زمان های اوج مصرف برق باشد.

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی متخصص حرفه ای در جهت تعمیر و سرویس یو پی اس همواره در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید. با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights