انواع یو پی اس APC شامل چه مواردی می باشد :

انواع یو پی اس APC چند مورد است :

انواع یو پی اس APC در این مقاله آورده شده است که به بررسی آنها و توضیحاتی درباره هرکدام به شکلی جزیی می پردازیم.APC UPS ازجمله تولید کننده های معروف در زمینه تولید منبع تغذیه بی وقفه یا یو پی اس، تجهیزات COOLING برای دیتاسنترها و رک های هوشمند جهت مراکز داده ها و باتری ها می باشند.در سال 1981 شرکت ای پی سی توسط سه نفر که دارای مدرک کارشناسی برق و الکترونیک بودند و از دانشگاه ماساچوست فارق شده بودند تاسیس گردید.UPS هایی که در توان های متفاوت برای مصارف خانگی و صنعتی تولید شده است از محصولات این شرکت است.به طور کلی در مکان هایی مانند دانشگاه ها و مراکز صنعتی و کشتیرانی ها و فرودگاه ها که نیاز به برق بدون وقفه می باشد از یو پی اس استفاده می گردد.

انواع یو پی اس APC

مدل های APC UPS:

1- SMART UPS:

این مدل با ظرفیت 450 تا 5000 ولت قابلیت ارائه دارد. جهت مصارف خانگی و مرکزهای اداری از این مدل به طور معمول استفاده می گردد.دارای باتری داخلی هستند و در بعضی از آنها قابلیت اتصال باتری خارجی نیز وجود دارد.

2-SMART UPS RT:

UPS های سری آر تی توپولوژی ONLINE DOUBLE CONVERSIONرا دارا هستند.ظرفیت های این مدل 1 تا 20 کیلو ولت آمپر است. دارای باتری های داخلی هستند که قابلیت اتصال باتری خارجی را نیز دارا می باشند.به شکل ایستاده و یا کشویی در رک ها مورد استفاده هستند. این مدل از یو پی اس های ای پی سی بالاترین راندمان را به شکل آنلاین دارا هستند.در تجهیزات تک فاز و سه فاز قابل استفاده می باشند.این مدل از UPS ها دارای سازگاری با ژنراتورها هم هستند.توسط WEB و SNMP با ساختار داخلی قابلیت مانیتور کردن و مدیریت از طریق شبکه در این سری وجود دارد.

3-SMART UPS VT:

اینها نیز دارای توپولوژی ONLINE DOUBLE CONVERSION هستند.ظرفیت های این مدل نیز 10 تا 40 کیلوولت آمپر می باشد. تمامی UPSهای این سری دارای باتری داخلی هستند.این ها نیز دارای قابلیت اتصال به باتری خارجی را نیز دارا هست.به شکل ایستاده و رکمونت مورد استفاده می باشند.دارای ورودی و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه همسان و متشابه به خود را دارا می باشند.باتری های داخلی و خارجی این دستگاه ها با ساختار ماژولار قابلیت تعویض توسط کاربر را دارند.سازگار بودن با ژنراتورها از دیگر ویژگی های این مدل است.مدیریت از طریق شبکه و مانیتور کردن توسط WEB/SNMP صورت می گیرد.

یو پی اس APC و انواع

4-SYMMETRA LX:

این مدل به صورت ماژولار می باشد.دارای توپولوژی آنلاین هستند که در ظرفیت 4 تا 16 کیلوولت آمپر می باشند.در فریم های 4 و 6 و 8 و 16 قابلیت ارائه دارند.دارای باتری داخلی هستند. قابلیت اتصال به باتری خارجی را دارا می باشند.

5-SYMMETRA PX:

این سری نیز بصورت ماژولار هستند.دارای توپولوژی ONLINE DOUBLE CONVERSION هستند. در فریم های 48 و 160 و 250 و 500 در ظرفیت های 16 تا 500 کیلووات می باشند. مجهز به باتری داخلی هستند که قابلیت اتصال به اکسترنال باتری ها را نیز دارا می باشند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیرات آنها خدمات جامعی ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights