انتخاب یو پی اس و نکات مهم در هنگام خرید یک UPS :

انتخاب یو پی اس :

انتخاب یو پی اس بسیار مهم و حساس می باشد. و بایستی در نظر داشته باشیم. با توجه به توان مورد نیاز خود یو پی اس را انتخاب نماییم.جهت افزایش طول عمر باتری در یو پی اس و همچنین جهت مدیریت در کیفیت خروجی برق با استفاده نمودن از یک پردازنده مناسب در یو پی اس امکان پذیر می باشد.به جهت استفاده از قطعه های صنعتی در یو پی اس ترانس بیس این یو پی اس دارای توانایی تحمل بار زیادتری می باشد.استفاده از مانیتورینگ شبکه این امکان فراهم می گردد. که از مکان و نقطه ای به شبکه خود دسترسی داشته باشیم و ورودی و خروجی دستگاه را مشاهده نماییم.

تعمیرات آسان یو پی اس :

امکان تامین نمودن آسان قطعات یدکی جهت UPS و خدمات پس از فروش و هزینه مناسب جهت خرید از شرایط انتخاب یو پی اس مناسب می باشد.امکان شارژ نمودن باتری با ظرفیت های مختلف بایستی در شارژر یو پی اس وجود داشته باشد. تا به شکلی هوشمندانه سبب افزایش عمر باتری گردد.

نکات مهم در زمان خرید یو پی اس :

1-میزان توان مورد نیاز مصرفی جهت خرید یو پی اس از جمله نکات مهم در زمان خرید دستگاه یو پی اس است. به عبارتی می بایست توان مصرفی دستگاه هایی که قرار می باشد به یو پی اس متصل گردند محاسبه شود . واحد مقیاس توان مصرفی وسیله های برقی وات می باشد و اصولا بر روی وسایل برقی آورده شده است.
در هنگام خرید یو پی اس بایستی توجه نمایید. که در جهت چه مکانی قصد بر خرید یو پی اس دارید تا از محصولی مناسب و با کیفیت بهره مند گردید.

2-امکان تنظیم نمودن پارامترهای یو پی اس از نکته های دیگری است. که در زمان خرید یو پی اس بایستی مورد توجه باشد. چرا که این عمل بایستی توسط افراد متخصص انجام گردد.در بعضی از انواع یو پی اس ها پارامترهای موردنظر توسط کارخانه تنظیم می گردد. در بعضی دیگر امکان تنظیم کردن پارامترها بایستی توسط کاربر انجام گردد. این پارامترها شامل جریان شارژر و میزان اوور لوود می باشد.

3- عامل مهم دیگر در یو پی اس امکان زمان پشتیبانی و یا همان بک آپ گیری می باشد که اهمیت بالایی دارد. یو پی اس در زمان قطعی برق وظیفه تامین نمودن برق را برعهده دارد که نیاز به باتری دارد. این نکته اهمیت دارد که بدانید چه مدت زمانی بایستی از یو پی اس انتظار تامین کردن برق را داشت.

انتخاب یو پی اس

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه خرید و سرویس و نگهداری یو پی اس خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. که در صورت داشتن هر سوالی می توانید با ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights