آشنایی با یو پی اس APC و چگونگی نصب آن :

آشنایی با یو پی اس APC

آشنایی با یو پی اس APC :

آشنایی با یو پی اس APC و شناخت اجزای آن بسیار مهم و اساسی می باشد. که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.از جمله برندهای برتر در جهان یو پی اس APC می باشد که در زمینه طراحی و تولید یو پی اس فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر با کمپانی MGE تحت نظارت شرکت اشنایدر الکتریک فعالیت دارد. این شرکت در ایالات متحده آمریکا می باشد. شرکت ای پی سی علاوه بر تولید کردن یو پی اس در تولید باتری و رک های هوشمند نیز فعالیت دارد.

آشنایی با یو پی اس APC

انواع یو پی اسAPC :

شرکت APC از شرکت های بزرگ در تولید یو پی اس می باشد. در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در تجهیزات پزشکی و سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته و پتروشیمی ها و سایر مکان ها که نیاز به برق بدون وقفه می باشد از یو پی اس استفاده می گردد.

برند یو پی اس APC

باتری های یو پی اس از لحاظ ساختار داخلی آنها :

باتری سرب اسیدی و باتری نیکل کادمیوم و باتری سیلور آلکالین از انواع باتری های یو پی اس می باشد.هرکدام از این باتری ها با ترکیب و ساختار خاصی که دارد دارای معایب و مزایایی می باشد.بهترین نوع باتری برای دستگاه ها باتری سرب اسیدی است. دو نوع در پوش باز و بسته در این شکل از باتری ها وجود دارد. نوع در پوش بسته به دلیل اینکه نیاز به نگهداری و محافظت ندارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با یو پی اس APC

عیب یابی یک یو پی اس :

یو پی اس هم مانند سایر سیستم ها ممکن است اختلال ها و یا خطاهایی را پیدا نماید. برای رفع این خطاها بایستی راه حلی مناسب جهت یافتن این خطاها پیدا نمود.انجام تعمیرات UPS بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد تا از ایجاد خطرات و آسیب های مالی جلوگیری به عمل آید.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

اشکال تعمیر یو پی اس :

تعمیرات یو پی اس به دو شکل تشخیص خطا و بخش تعمیر تقسیم می گردد.در قسمت تشخیص خطا ابتدا بررسی های لازمه در تمام قسمت ها انجام می پذیرد. بخش سخت افزاری یو پی اس مورد بررسی قرار می گیرد و تمام قطعه های خراب مجدد چک می گردد تا دلیل مشکل سخت افزاری پیدا گردد و در حالت خرابی تعویض گردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights